Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 245,93 zł
Tork

Dozownik do mydła i dezynfekcji w pianie z sensorem Intuition™ Tork 561608 Czarny System S4

Produkt niedostępny
  • Praktyczny dozownik do mydła i dezynfekcji w pianie z sensorem Intuition™ marki Tork to wygodne rozwiązanie do każdej łazienki.
  • Produkt posiada wskaźnik zużycia preparatu, dzięki czemu gościom łazienki nigdy nie zabraknie mydła lub środków dezynfekcyjnych.
Identyfikator Systemu Tork S4 - Dozowniki / Mydła w pianie
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 6
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 27,8 x 11,2 x 12,8 cm
Kolor Czarny

Pasujące wkłady:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Bezdotykowe dozowanie gwarantuje wysoki poziom higieny

Dozownik w klasycznym czarnym kolorze został wykonany z wytrzymałego oraz odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa sztucznego. Dzięki sensorowi Intuition™ dozownik umożliwia bezdotykowe pobieranie mydła lub płynu, co znacznie podnosi poziom higieny oraz eliminuje ryzyko powstawania krzyżowych zakażeń bakteryjnych.
Automatyczne dozowanie to sprawdzony sposób na ograniczenie zużycia mydła lub środków dezynfekcyjnych, co pozwala ograniczyć koszty związane z ich zakupem.

Wskaźnik LED informujący o potrzebie wymiany wkładu

Wygodny wskaźnik LED informujący personel sprzątający o konieczności wymiany wkładu sprawia, że gościom łazienki nigdy nie brakuje podstawowych środków higienicznych.

Elegancki design

Linia produktów Tork Elevation charakteryzuje się nowoczesnym oraz praktycznym wzornictwem o lekko zaokrąglonych krawędziach, dzięki czemu łatwo utrzymać je w czystości. Dodatkowo dozownik w uniwersalnym, czarnym kolorze pasuje niemalże do każdej łazienki

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.