Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 266,10 zł
Tork

Tork kosz na śmieci 563000 Biały 50 l System B1

Produkt niedostępny
  • Estetyczny kosz na śmieci znanej marki Tork o nowoczesnym, eleganckim designie, który poprawi wygląd każdej łazienki. Wykonany z trwałego materiału ABS.
  • Kilka możliwości montażu oraz prosta i szybka obsługa sprawiają, że kosz świetnie sprawdza się w trakcie codziennego użytkowania.
Materiał ABS
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł: 62,9 x 38,9 x 28,9 cm
Kolor Biały

Akcesoria do kompletu

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Duży oraz wygodny kosz na śmieci o pojemności 50 litrów został wykonany z wytrzymałego materiału ABS

Kosz to elegancki, a zarazem funkcjonalny dodatek do każdej łazienki, gdzie szczególnie istotny jest jej wygląd i poziom obsługi. Idealny na zużyte ręczniki papierowe lub czyściwo włókninowe.

Kosz można dostosować do swoich potrzeb poprzez zawieszenie w dowolnej, wygodnej konfiguracji. Podwieszenie na ścianie umożliwia łatwe wycieranie podłogi, natomiast ustawienie na posadzce tuż pod dozownikiem ręczników papierowych sugeruje, gdzie można pozbyć się zużytych odcinków.

Worki na śmieci są niewidoczne z zewnątrz, dzięki czemu kosz stanowi estetyczne rozwiązanie do łazienek o dużym natężeniu ruchu

Duża pojemność sprawia, że produkt nie wymaga częstej obsługi. Łatwa oraz intuicyjna wymiana worków poprzez otwarcie kosza nie tylko zwiększa poziom higieny, ale również ułatwia szybkie wykonanie obsługi. Produkt dodatkowo posiada niewielkie kółka, które przyspieszają otwieranie i zakładanie nowego worka. Proste kształty ułatwiają utrzymanie nienagannej czystości.

Istnieje możliwość zamontowania do kosza na śmieci Tork higienicznej, cicho opadającej pokrywki. Można ją znaleźć pod numerem katalogowym 205630.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.