Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 160,00 zł
Tork

Worki na śmieci Tork 204060 Przeźroczyste 50L 250szt. System B1

Produkt niedostępny
  • Wytrzymałe worki na śmieci o pojemności 50l marki Tork to wydajne oraz wygodne rozwiązanie na odpady różnego typu.
  • Produkt ułatwia szybkie opróżnianie kosza oraz wymianę worków przez personel sprzątający.
Ilość szt. w opakowaniu 10 x 25 szt
Ilość opakowań w kartonie 250
Jakość Advanced
Pojemność 50 L
Kolor Biały

Pasują do koszy 50l. Tork

Worki na śmieci w postaci rolek

Worki na śmieci zwinięte są w wygodną rolkę, co ułatwia ich przenoszenie oraz rozwijanie podczas wymiany wkładów w koszach na śmieci.
Produkt jest pojemny i wytrzymały, co gwarantuje wysoką wydajność oraz zapobiega uciążliwemu rozrywaniu podczas wymiany wkładów. Mniej strat związanych z rozerwanymi workami, to również mniej zbędnych odpadów.

Przeźroczyste worki na śmieci

Białe, transparentne worki prezentują się estetycznie w koszach na śmieci nieposiadających systemu ukrywającego worki.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.