Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 70,41 zł
Tork

Dozownik do ręczników w składce wielopanelowej Multifold mini Tork Xpress® 552100 Biały System H2

Cena:

70,41 zł 86,60 zł brutto
Produkt dostępny
  • Dozownik do ręczników w składce wielopanelowej renomowanej marki Tork, znanej na całym świecie z wysokiej jakości produktów oraz akcesoriów higienicznych.
  • Dozownik umożliwia pobieranie pojedynczych odcinków papieru, co znacznie ogranicza zużycie w łazienkach o małym i średnim natężeniu ruchu.
Identyfikator Systemu Tork H2 - Dozowniki / Ręczniki w składce wielopanelowej Xpress®
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 29,5 x 30,2 x 10,1 cm
Kolor Biały

Pasujące wkłady

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wysoki komfort użytkowania

Dozownik marki Tork w systemie H2 do ręczników w składce wielopanelowej z linii Elevation to idealny wybór do łazienek, gdzie szczególnie istotny jest wysoki komfort użytkowania.

Dozowanie ręczników odcinek po odcinku znacznie zwiększa poziom higieny, zapobiegając powstawaniu krzyżowych zakażeń bakteryjnych. Każdy użytkownik ma kontakt jedynie z pobieranym ręcznikiem. Dodatkowo jest to świetny sposób na zwiększenie wydajności produktu, dzięki czemu zaoszczędzimy na zbyt częstym zakupie środków higienicznych.

Łatwość obsługi

Produkt jest bardzo łatwy w obsłudze, a wymiana wkładów zajmuje jedynie kilka sekund. Pokrywa urządzenia otwierana jest z boku, co stanowi wygodne oraz funkcjonalne rozwiązanie. Dodatkowo dozownik posiada specjalne zabezpieczenie przed przepełnieniem, co znacznie ułatwia cały proces.

Niewielkie rozmiary oraz prosty design

Niewielkie rozmiary oraz prosty design sprawiają, że dozowniki Tork idealnie współgrają z wystrojem każdej łazienki oraz nie zajmują wiele miejsca. Sprawdzą się więc nawet w niewielkich przestrzeniach o średnim i małym natężeniu ruchu.

Dozowniki Tork są niezwykle kompaktowe oraz pojemne, co zapobiega konieczności częstego wymieniania wkładów. Wykonane zostały z wytrzymałego tworzywa, dzięki czemu gwarantują wieloletnią obsługę każdej łazienki.

Vincent

Produkty wysokiej jakości

Design, jakość materiału, łatwość instalacji: same plusy. Idealny w gabinecie lekarskim.

Nikodem

Polecam

Szybka dostawa, łatwy w instalacji, sprawnie działa.

Regina

5 gwiazdek

Dozownik jest bardzo wąski i bardzo łatwy w montażu dzięki wbudowanej poziomicy. W komplecie śruby. Dozownik można łatwo otwierać i zamykać. Wystarczy nacisnąć i klapa otwiera się dość łatwo. Oczywiście w razie potrzeby można ją zablokować kluczem. Ogólnie rzecz biorąc, robi bardzo dobre wrażenie. Podczas wyjmowania wychodzi tylko 1 ściereczka, tzn. nie kilka wypada jednocześnie. To był dla mnie bardzo ważny punkt w mojej decyzji.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

5
3 opinie klientów
100%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.