Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 463,33 zł
Tork

Kosz na śmieci Tork 50L 460011 Stal nierdzewna System B1

Produkt niedostępny
  • Elegancki kosz na śmieci wykonany z wytrzymałej stali nierdzewnej marki Tork to sprawdzone rozwiązanie do łazienek o podwyższonym standardzie.
  • Produkt ma pojemność 50 litrów, co pozwala wydłużyć czas pomiędzy kolejnymi wymianami worków na śmieci.
Materiał Stal nierdzewna
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Image Design
Wymiary wys x szer x gł: 61,4 x 39,5 x 25,3 cm
Kolor Srebrny/czarny

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Eleganckie wykonanie i sprawdzone rozwiązanie

Elegancki kosz na śmieci wykonany ze stali nierdzewnej, pokrytej specjalną powłoką zabezpieczającą, która sprawia, że drobne zarysowania oraz nieestetyczne ślady palców nie są widoczne.

Kosz na śmieci marki Tork o pojemności 50 litrów do sprawdzone rozwiązanie do łazienek o średnim lub dużym natężeniu ruchu, gdzie wysoka jakość obsługi gości jest wyjątkowo istotna. Sprawdzi się więc między innymi w hotelach, restauracjach, nowoczesnych biurowcach lub salach konferencyjnych i ośrodkach SPA.

Prosty montaż

Dzięki swojemu płaskiemu kształtowi kosz na śmieci Tork nie zabiera wiele miejsca w łazience. Można go zarówno ustawić na podłodze, jak i zamontować na ścianie, co pozwala dodatkowo ograniczyć zajmowaną przestrzeń. Montaż jest wyjątkowo prosty oraz nie zajmuje wiele czasu.

Kosz na śmieci Tork pozwala na całkowite ukrycie worka na śmieci, co stanowi estetyczne oraz higieniczne rozwiązanie. Dodatkowo do produktu można dokupić pokrywkę o numerze katalogowym 460015.

Intuicyjne w obsłudze

Kosze na śmieci marki Tork są poste oraz intuicyjne w obsłudze, co pozwala zaoszczędzić czas potrzebny na wymianę worków. Dodatkowo ich prosta budowa ułatwia zachowanie urządzenia w czystości.

Duża pojemność sprawia, że wymiana worków nie jest wymagana tak często, jak w przypadku mniejszych pojemników.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.