Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 720,12 zł
Tork

Tork dozownik elektroniczny do ręczników do rąk w roli z sensorem Intuition™ Tork Matic® 460001 Stal nierdzewna System H1

Cena:

720,12 zł 885,75 zł brutto
Produkt dostępny
  • Dozownik elektroniczny do ręczników papierowych to jeden z najbardziej luksusowych i innowacyjnych produktów marki Tork.
  • Bezdotykowe dozowanie odcinków znacznie podnosi poziom higieny oraz zwiększa wydajność ręczników.
Identyfikator Systemu Tork H1 - Dozowniki / Ręczniki w roli Matic®
Materiał Stal nierdzewna
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Image Design
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 37,3 x 34,5 x 20,4 cm
Kolor Srebrny/czarny

Pasujące wkłady

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Idealne rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów

Dozownik elektroniczny marki Tork do ręczników do rąk w roli z sensorem Intuition™ to idealne rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów. Elegancki wygląd oraz elektroniczny system podawania kolejnych odcinków ręczników sprawiają, że goście łazienki poczują komfort na najwyższym poziomie.

Każdy dozownik posiada możliwość regulacji długości poszczególnych ręczników, co daje swobodę użytkowania. Możliwość bezdotykowego dozowania odcinek po odcinku nie tylko znacznie podnosi poziom higieny i zapobiega powstawaniu zakażeń bakteryjnych, ale również ogranicza ilość produkowanych odpadów. Produkty Tork są więc idealnym rozwiązaniem proekologicznym.

Większa wydajność

Inteligentne dozowniki zwiększają wydajność poszczególnych wkładów, co ogranicza koszty związane z zakupem środków higienicznych.

Inteligentne dozowniki zwiększają wydajność poszczególnych wkładów, co ogranicza koszty związane z zakupem środków higienicznych.

Gwarancja solidnego wykonania

Elegancki dozownik ze stali nierdzewnej to gwarancja solidnego wykonania. Produkt w uniwersalnej wersji kolorystycznej idealnie wkomponuje się w każdy wystrój łazienki.

Wskaźnik LED informujący o konieczności wymiany wkładu

Wymiana wkładów jest prosta oraz intuicyjna, co znacznie ogranicza czas potrzebny na obsługę. Nowoczesny wskaźnik LED informuje personel sprzątający o konieczności wymiany wkładu, dzięki czemu gościom nigdy nie zabraknie ręczników do osuszania rąk.

Do uruchomienia dozownika wymagane są trzy baterie alkaliczne typu D (LR20) o wysokiej jakości, przystosowane do dużego poboru mocy. Podczas wymiany baterii zalecana jest zmiana wszystkich trzech źródeł zasilania.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.