Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 132,72 zł
Tork

Ręcznik w roli Tork Matic® 120076 Zielony 6szt. 2 warstwy 150m System H1

Cena:

132,72 zł 163,25 zł brutto
Produkt dostępny
  • Dwuwarstwowy ręcznik papierowy znanej na świecie marki Tork wykonany z makulatury dobrego gatunku.
  • Ręczniki są miękkie, a zarazem bardzo chłonne i wytrzymałe nawet podczas zamoczenia, co zwiększa ich wydajność.
Identyfikator Systemu Tork H1 - Dozowniki / Ręczniki w roli Matic®
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość opakowań w kartonie 6
Jakość Advanced
Materiał Makulatura
Wymiary szer x dł odcinka: 21 x 25 cm
Długość rolki 150 m/ 600 odc
Kolor Zielony

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Produkt może być dopuszczony do kontaktu z żywnością, przez co sprawdzi się w gastronomii

Tork Matic® można wykorzystać nie tylko do wycierania dłoni, ale również do usuwania zabrudzeń z różnorodnych powierzchni, a także do czyszczenia sprzętów kuchennych.

Ręcznik papierowy w intensywnym, zielonym kolorze sprawi, że łazienka zyska na swoim wyglądzie. Motyw tłoczonego liścia nie tylko dodaje wrażenia grubości, ale również elegancji, dzięki czemu zostanie dobrze odebrany przez odwiedzających gości.

Ręczniki Tork wykonane zostały z dwóch warstw wysokiej jakości makulatury, połączonych w jedność za pomocą nowoczesnych technologii. Dzięki temu charakteryzują się dużą delikatnością dla skóry dłoni, ale również świetnie chłoną wodę i są wytrzymałe nawet podczas zamoczenia.

Ręczniki są kompatybilne z dozownikami do ręczników Tork Matic® w systemie ręczników w roli H1

Dozowanie zawsze po jednym odcinku zwiększa ich wydajność, co odciąża również znacznie obsługę łazienki i ogranicza koszty. Jeden kawałek ręcznika z powodzeniem wystarczy do osuszenia dłoni.

Duża wydajność sprawia, że ręczniki idealnie nadają się do łazienek o znacznym natężeniu ruchu. Łatwa konserwacja i szybka wymiana usprawnia pracę personelu sprzątającego.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.