Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 75,65 zł
Tork

Tork pojemnik na papier toaletowy mini w roli Tork SmartOne® 681000 Biały System T9

Produkt niedostępny
  • Pojemnik na papier toaletowy o nowoczesnym designie marki Tork to sprawdzone rozwiązanie do łazienek o małym lub średnim natężeniu ruchu.
  • Możliwość dozowania pojedynczych odcinków papieru toaletowego znacznie zwiększa wydajność oraz ogranicza koszty zakupu środków higienicznych.
Identyfikator Systemu Tork T9 - Dozowniki / Papier toaletowy centralnie dozowanego SmartOne Mini
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł: 21,9 x 21,9 x 15,6 cm
Kolor Biały

Wkłady pasujące do dozownika:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Dozownik na papier toaletowy mini w roli Tork SmartOne® to elegancki wybór do łazienek o niewielkim lub średnim natężeniu ruchu.

Produkt wykonany jest wytrzymałego oraz odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa ABS.

System centralnego dozowania po jednym odcinku papieru toaletowego to sprawdzone rozwiązanie na podniesieniu poziomu higieny w toalecie. Każdy z użytkowników łazienki dotyka jedynie pobieranego odcinka, co minimalizuje ryzyko powstawania krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Większa wydajności nawet o 40%

Dozowanie po jednym odcinku papieru toaletowego to sprawdzony sposób na podniesienie wydajności nawet o 40% w porównaniu z tradycyjnymi dozownikami. Goście łazienki pobierają dokładnie tyle odcinków, ile jest im potrzebne, dzięki czemu ograniczana jest ilość produkowanych odpadów.

Obudowa dozownika wyposażona została w przeźroczyste okienko, które ułatwia kontrolę wkładów przez personel sprzątający. Dodatkowo produkt zamykany jest na zamek zabezpieczający przed kradzieżą oraz wilgocią i zabrudzeniami.

Nowoczesny oraz praktyczny design

Linia produktów Tork Elevation charakteryzuje się nowoczesnym oraz praktycznym designem, a także uniwersalną kolorystyką, dzięki czemu produkty idealnie współgrają z wystrojem każdej łazienki. Obudowa o zaokrąglonych kształtach zapobiega osadzaniu się kurzu oraz ułatwia utrzymanie dozownika w czystości.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.