Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 48,82 zł
Tork

Tork dozownik do mydła w płynie i sprayu lub dezynfekcji Tork 560000 Biały System S1, S11

Cena:

48,82 zł 60,05 zł brutto
Produkt dostępny
  • Praktyczny dozownik do mydła w piance i w sprayu lub do płynu dezynfekcyjnego marki Tork w uniwersalnym, białym kolorze.
  • Szybka oraz łatwa wymiana wkładów pozwala zaoszczędzić wiele czasu na inne czynności.
Identyfikator Systemu Tork S1 - Dozowniki / Mydła w płynie, Tork S11 - Dozowniki / Mydła w sprayu
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 12
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 29,6 x 11,2 x 11,4 cm
Kolor Biały

Pasujące wkłady

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Uniwersalny dozownik do wkładów S1 i S11

Dozowniki Tork przeznaczone do mydła w piance lub sprayu, a także płynów dezynfekcyjnych zostały wykonane z wytrzymałego oraz odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa sztucznego. Specjalne zamykanie na kluczyk eliminuje problem kradzieży wkładów.
Prosta oraz intuicyjna obsługa zwiększa zadowolenie użytkowników, co potwierdza certyfikat Szwedzkiego Towarzystwa Reumatologicznego.

Higieniczne oraz ekonomiczne rozwiązanie

Wykorzystanie dozownika znacznie podnosi wydajność preparatów czyszczących lub dezynfekujących, co pozwala zmniejszyć koszty związane z ich zakupem.
Dozowniki ułatwiają zachowanie czystości w łazience oraz innych pomieszczeniach, gdzie stanowią podstawę wysokiego poziomu higieny.

Elegancki design

Produkty z linii Tork Elevation charakteryzują się nowoczesnym oraz praktycznym wzornictwem o lekko zaokrąglonych krawędziach, dzięki czemu łatwo utrzymać je w czystości.
Elegancki biały dozownik pasuje do każdego wystroju wnętrza łazienki.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.