Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 116,63 zł
Polecany
Tork

Czyściwo papierowe do lekkich zabrudzeń Tork Reflex™ 473242 Biały 6 szt. 1 warstwa 300m System M4

Cena:

151,00 zł 5% rabatu
116,63 zł 143,45 zł brutto
Produkt dostępny
  • Czyściwo papierowe Tork Reflex™ to wytrzymały oraz bardzo chłonny sposób na usuwanie zabrudzeń różnego pochodzenia z rąk i powierzchni.
  • Produkt wraz z dedykowanym dozownikiem gwarantuje higienę, dużą wydajność oraz nieocenioną pomoc w codziennej pracy personelu.
Identyfikator Systemu Tork M4 - Dozowniki / Ręczniki/ Czyściwa centralnego dozowania Reflex
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość szt. w opakowaniu 857
Ilość opakowań w kartonie 6
Materiał Celuloza + makulatura
Wymiary szer x dł odcinka: 19,8 cm x 35 cm
Długość rolki 299,95 m
Kolor Biały

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wytrzymałe oraz chłonne czyściwo papierowe Tork Reflex™

To 1-warstwowe ręczniki do codziennego użytkowania - czyściwo o uniwersalnym zastosowaniu. Idealne do wycierania rąk, powierzchni i przedmiotów, a także ścierania płynów. Produkt dopuszczony do kontaktu z żywnością.

Czyściwo świetnie sprawdza się do wycierania szyb i szkła nie pozostawiając nieestetycznych smug lub śladów oraz perfekcyjnie zbierając wilgoć. Produkt jest wytrzymały nawet po zmoczeniu.

Zmniejszenie zużycia nawet o 37%

Wielozadaniowe czyściwo papierowe do lekkich zabrudzeń w roli centralnej. Dozowanie pojedynczych odcinków zmniejsza zużycie nawet o 37%, dzięki czemu produkt jest wydajny i wystarcza na dłużej. Idealny do stosowania w miejscach o dużym zużyciu ręczników papierowych.

Czyściwo papierowe kompatybilne z dozownikami centralnego dozowania Tork Reflex™

Dozowniki łatwo dostosować do trybu pracy personelu. Dodatkowo znacznie ograniczają one zużycie, są wygodne w użytkowaniu i minimalizują ryzyko krzyżowego przenoszenia bakterii. Dozownik Tork Easy Handling™ z uchwytem umożliwia łatwe oraz higieniczne przenoszenie rolek przez personel sprzątający.

Łatwe do wyjęcia gilzy SmartCore®, intuicyjna oraz szybka wymiana rolek w dozowniku.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.