Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 15,73 zł
Premium
Tork

Mydło w płynie Tork do włosów i ciała 420601 Błękitne System S1

Cena:

15,73 zł 19,35 zł brutto
Produkt dostępny
  • Uniwersalne mydło w płynie Tork do włosów i ciała pielęgnuję skórę oraz daje uczucie przyjemnej świeżości bez podrażnień.
  • Produkt świetnie sprawdza się w hotelach, szkołach oraz obiektach sportowych, gdzie zamontowane są kabiny prysznicowe.
Identyfikator Systemu Tork S1 - Dozowniki / Mydła w płynie
Ilość dawek 1000 doz
Ilość opakowań w kartonie 6
Jakość Premium
Pojemność 1000 ml
Kolor Niebieski

Pasujące dozowniki:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Mydło w płynie Tork pielęgnuje delikatną skórę oraz włosy

Łączy więc w sobie cechy żelu pod prysznic oraz szamponu do włosów, dzięki czemu stał się uniwersalnym produktem chętnie wykorzystywanym w wielu łazienkach w obiektach hotelowych, szkołach, siłowniach, a także innych salach sportowych.

Przyjemny oraz łagodny zapach daje poczucie szybkiego odświeżenia i miękkiej, gładkiej skóry bez niechcianych podrażnień. Delikatne, pielęgnacyjne składniki zapewniają najwyższą jakość higieny. Obecność mydła Tork zwalnia gości z konieczności zabierania własnych kosmetyków na trening lub wyjazd, co dla wielu osób jest praktycznym i wygodnym rozwiązaniem.

Szybka oraz intuicyjna wymiana wkładów ułatwia obsługę, a także skraca czas potrzebny na przygotowanie dozownika do użycia.

Produkt posiada europejski eko-certyfikat, co potwierdza jego przyjazny wpływ na środowisko

Dodatkowo innowacyjna butelka stanowiąca opakowanie zapada się do środka wraz ze zużyciem płynu, co w znacznym stopniu minimalizuje ilość powstających odpadów.

Mydło w płynie Tork jest kompatybilne z systemem aplikacji Tork S1. Szczelna butelka w systemie zamkniętym oraz jednorazowa pompka znacznie poprawiają codzienną higienę, a także zapobiegają powstawaniu zakażeń krzyżowych w obiektach użyteczności publicznej.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.