Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 23,46 zł
Tork

Mydło w sprayu, bezzapachowe Tork 620701 Przeźroczyste System S11

Produkt niedostępny
  • Wydajne mydło w sprayu marki Tork to oszczędne rozwiązanie do łazienek o średnim lub dużym natężeniu ruchu.
  • Mydło jest przeźroczyste oraz bezzapachowe, dzięki czemu nie podrażnia skóry ze skłonnością do alergii.
Identyfikator Systemu Tork S11 - Dozowniki / Mydła w sprayu
Cecha Bezzapachowe
Ilość dawek 3000 doz
Ilość opakowań w kartonie 6
Jakość Universal
Pojemność 1000 ml
Kolor Bezbarwny
Właściwości Bezzapachowe

Pasujące dozowniki:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wydajne rozwiązanie do łazienek o dużym natężeniu ruchu

Jedna buteleczka mydła w sprayu wystarczy nawet na 3000 porcji, dzięki czemu produkt nie wymaga częstej wymiany wkładów i jest bardzo ekonomiczny. Rozwiązanie to sprawdzi się zwłaszcza w łazienkach o średnim i dużym natężeniu ruchu, gdzie zadowolenie gości łazienki oraz koszty są równie istotne.

Delikatna formuła

Mydło posiada delikatną, bezzapachową recepturę, dzięki czemu dokładnie myje skórę dłoni bez wywoływania podrażnień. Produkt może więc być wykorzystywany do częstego stosowania.

Higieniczna, jednorazowa pompka

Higieniczna butelka z jednorazową pompką minimalizuje ryzyko powstawania krzyżowych zakażeń bakteryjnych. Dla dodatkowego podniesienia poziomu higieny oraz wydajności, produkt warto wykorzystywać wraz z dozownikami Tork w systemie S11 do mydeł w sprayu.

Jednorazowa buteleczka zapada się do środka wraz ze zużyciem produktu, co pozwala ograniczyć ilość produkowanych odpadów.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.