Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 17,07 zł
Premium
Tork

Tork S1 Ekstra delikatne mydło w płynie 420701 Białe System S1

Cena:

17,07 zł 21,00 zł brutto
Produkt dostępny
  • Bezzapachowe mydło w płynie o delikatnym składzie, które pielęgnuje skórę dłoni każdego typu bez wywoływania podrażnień.
  • Produkt zawiera substancje odżywcze oraz nawilżające, dzięki czemu dłonie stają się miękkie i wypielęgnowane.
Identyfikator Systemu Tork S1 - Dozowniki / Mydła w płynie
Właściwości Bezzapachowe
Cecha Bezzapachowe
Ilość dawek 1000 doz
Ilość opakowań w kartonie 6
Jakość Premium
Pojemność 1000 ml
Kolor Kremowy

Pasujące dozowniki:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Idealny dla osób z alergią i nadwrażliwością skóry

Białe mydło w płynie marki Tork o bezzapachowym składzie to idealny wybór dla osób, które cierpią na alergię oraz nadwrażliwość skóry na kosmetyki o drażniącej recepturze. Mydło idealnie sprawdza się nawet podczas częstego mycia rąk, co potwierdza certyfikat Fundacji Europejskiego Centrum Badania Alergii.

Bezzapachowe mydło w płynie marki Tork zawiera w składzie substancje nawilżające oraz odżywcze, dzięki czemu skóra staje się miękka i przyjemna w dotyku.

Produkt jest przyjazny dla środowiska naturalnego, co potwierdza certyfikat europejski EU Ecolabel

Dodatkowo wraz ze zużyciem mydła opakowanie zapada się do środka, co ogranicza ilość produkowanych odpadów.

Szczelne oraz w pełni higieniczne opakowanie z jednorazową pompką to rozwiązanie minimalizujące ryzyko powstawania bakteryjnych zakażeń krzyżowych. Dozowanie mydła staje się jeszcze bardziej higieniczne oraz wygodniejsze z wykorzystaniem dozowników Tork do mydła w płynie w systemie S1.

Prosty design i łatwe w obsłudze

Dozowniki Tork o prostym designie oraz uniwersalnej kolorystyce idealnie pasują do aranżacji wnętrza każdej łazienki. Dodatkowo są łatwe w obsłudze nawet dla dzieci i osób starszych.

Mydło w płynie Tork dodatkowo otrzymało certyfikat Easy-to-use z rąk Szwedzkiego Towarzystwa Reumatycznego za łatwą obsługę oraz błyskawiczną wymianę wkładów.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.