Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 208,82 zł
Tork

Ekstra długi ręcznik papierowy Tork w roli Matic® 120059 Biały 6szt. 1 warstwa 280m System H1

Cena:

208,82 zł 256,85 zł brutto
Produkt dostępny
  • Jednowarstwowe ręczniki papierowe firmy Tork do wycierania rąk o dużej wytrzymałości i chłonności. Za sprawą zmniejszenia grubości ręcznika, rolki są duże i bardzo wydajne.
  • Miękkie i przyjemne w dotyku ręczniki papierowe o uniwersalnym wykorzystaniu. Wykonane są z naturalnej celulozy przyjaznej środowisku naturalnemu.
Identyfikator Systemu Tork H1 - Dozowniki / Ręczniki w roli Matic®
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość opakowań w kartonie 6
Jakość Universal
Materiał Celuloza
Wymiary szer x dł odcinka: 21 x 25 cm
Długość rolki 280 m
Kolor Biały

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Produkt o dużej wydajności - w opakowaniu znajduje się 6 rolek po 280 metrów

Ręczniki papierowe Tork w roli Matic® zredukowano do jednej warstwy, aby rolka mogła być zdecydowanie dłuższa i wydajniejsza. Produkt jednocześnie nie stracił na swojej wytrzymałości, jakości oraz chłonności.

Ręczniki przeznaczone do wycierania rąk w łazienkach o dużym natężeniu ruchu w miejscach takich jak szkoły, urzędy, dworce lub lotniska, a także duże kuchnie. Produkt przystosowany do kontaktu z żywnością.

Szybka, intuicyjna wymiana roli w dozowniku oraz łatwe korzystanie

Ręczniki papierowe Tork w roli Matic® są w pełni kompatybilne z pojemnym systemem dozowników H1 firmy Tork, które są łatwe oraz szybkie w użytkowaniu. Optymalizują one czas obsługi oraz dzięki gładkiej i jednolitej powierzchni są łatwe w utrzymaniu czystości.

Ręczniki dozowane są po jednym odcinku o optymalnej długości do wytarcia rąk, co zmniejsza zużycie, poprawia higienę oraz minimalizuje ryzyko bakteryjnych zakażeń krzyżowych.

Dzięki systemowi Tork Easy Handling opakowania są łatwe w przenoszeniu i otwieraniu, a także późniejszym spłaszczeniu oraz utylizacji.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.