Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 53,09 zł
Tork

Dozownik do mydła i dezynfekcji w pianie Tork 561500 Biały System S4

Produkt niedostępny
  • Dozownik do mydła i dezynfekcji w pianie marki Tork, będącej jednym z największych dostawców środków i akcesoriów higienicznych o różnorodnym stopniu zaawansowania.
  • Dozowniki z linii Tork Elevation charakteryzują się nowoczesnym oraz funkcjonalnym designem.
Identyfikator Systemu Tork S4 - Dozowniki / Mydła w pianie
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 12
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 29,2 x 11,1 x 11,4 cm
Kolor Biały

Pasujące wkłady:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Sprawdzi się w łazienkach o podniesionym standardzie

Elegancki biały dozownik do mydła i dezynfekcji w piance to urządzenie, które sprawdzi się w łazienkach o podniesionym standardzie obsługi gości, gdzie komfort jest szczególnie ważny.

Dozownik został wykonany z wytrzymałego oraz odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa ABS, dzięki czemu będzie służył bez zarzutu przez wiele lat. Dodatkowo obudowa zawiera przeźroczysty fragment, który pozwala na regularną kontrolę pozostałego w dozowniku płynu. Dzięki temu gościom nigdy nie brakuje pianki do mycia rąk.

Dozowniki Tork linii Elevation to nowoczesny sprzęt

Idealnie wpisuje się w wystrój każdej łazienki. Prosty design oraz delikatnie zaokrąglone krawędzie ułatwiają utrzymanie urządzeń w czystości.

Wymiana wkładów w dozownikach jest intuicyjnie prosta, dzięki czemu nie zajmuje wiele czasu personelowi sprzątającemu. Dozownik do mydła w piance Tork przeznaczony jest do jednorazowych, samozasysających wkładów z mydłem w pianie.

Większa wydajność

Mydło w pianie charakteryzuje się znacznie większą wydajnością niż tradycyjne mydło w płynie, dzięki czemu jest chętnie wykorzystywane w łazienkach o dużym natężeniu ruchu. Dozowniki sprawdzą się więc w toaletach i łazienkach publicznych, a także pośród bardziej wymagających gości w strefach VIP, hotelach oraz luksusowych restauracjach i kawiarniach.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.