Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 216,79 zł
Tork

Tork Mid-Size 472584 – Papier toaletowy bez gilzy, T7, universal – 1-warstwowy

Cena:

216,79 zł 266,65 zł brutto
Produkt dostępny
  • Innowacyjny papier toaletowy marki Tork bez gilzy to idealny wybór do łazienek, gdzie liczy się w pełni profesjonalna obsługa gości w przystępnej cenie.
  • Produkt bez gilzy pozwala ograniczyć ilość produkowanych odpadów oraz wymaga rzadszej wymiany wkładów przez personel sprzątający, który może skupić się na zachowaniu czystości w łazience.
Identyfikator Systemu Tork T7 - Dozowniki / Papier toaletowy bez gilzy
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość szt. w opakowaniu 1
Ilość opakowań w kartonie 1300 listków/rolka, 36 rolek/trp
Materiał Makulatura
Wymiary 9,3 cm
Długość rolki 162,5 m
Kolor Biały

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Pojemne rolki gwarantują wydajność 4-5 standardowych rolek konkurencyjnych marek

Nowoczesne rozwiązanie w formie rolek papieru toaletowego bez gilzy oznacza mniej produkowanych odpadów, co ma pozytywny wpływ na środowisko naturalne.

Pojemne rolki gwarantują wydajność 4-5 standardowych rolek konkurencyjnych marek, dzięki czemu gościom nigdy nie brakuje papieru toaletowego, a personel sprzątający może pozwolić sobie na rzadszą wymianę wkładów. Taka oszczędność czasu ułatwia skupienie się obsługi łazienki na zachowaniu czystości, co wpływa na zadowolenie gości łazienki.

 

Ograniczenie kosztów

Papier toaletowy bez gilzy to wydajne rozwiązanie, które wystarcza na długi czas, co pozwala widocznie ograniczyć koszty związane z zakupem środków higienicznych.

Papier składa się z jednej warstwy wytrzymałej oraz chłonnej makulatury, co stanowi oszczędne rozwiązanie w łazienkach o średnim natężeniu ruchu.

 

Współpracuje z oszczędnymi dozownikami Tork Twin Coreless Mid-size Toilet Roll

Papier toaletowy bez gilzy idealnie współpracuje z oszczędnymi dozownikami Tork Twin Coreless Mid-size Toilet Roll na dwie rolki papieru, co jeszcze bardziej ogranicza częstotliwość wymiany rolek, pozwalając skupić się personelowi sprzątającemu na wzorowej obsłudze użytkowników łazienki.

Wygodne opakowanie z rączką Tork Easy Handling™ ułatwia przenoszenie paczki z rolkami przez personel sprzątający.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.