Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 84,23 zł
Tork

Kosz na odpady Tork 564008 Czarny 5 l System B3

Cena:

84,23 zł 103,60 zł brutto
Produkt dostępny
  • Elegancki kosz na odpady z lubianej przez klientów linii Tork Elevation to estetyczny oraz funkcjonalny dodatek do każdej łazienki.
  • Automatycznie zamykana pokrywka oraz system ukrywający worki na śmieci gwarantuje nienaganny wygląd, a dodatkowo podnosi poziom higieny i zadowolenie gości użytkujących łazienkę.
Materiał ABS
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł: 38 x 19,4 x 16 cm
Kolor Czarny

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wykonany z odpornego oraz wytrzymałego tworzywa ABS

Kosz na odpady marki Tork o pojemności 5 litrów w uniwersalnym oraz eleganckim czarnym kolorze to elegancki dodatek do niewielkich łazienek lub kabin toaletowych.

Estetyczny kosz na odpady marki Tork został wykonany z wytrzymałego oraz odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa ABS. Dzięki temu będzie spełniał swoją funkcję bez zarzutu przez wiele lat.

5-litrowy kosz na odpady marki Tork sprawdzi się w łazienkach o małym natężeniu ruchu oraz niewielkim metrażu.

Produkt jest łatwy oraz szybki w montażu. Można go zarówno ustawić na podłodze, jak i przymocować do ściany w wygodnym dla użytkowników miejscu.

Automatycznie zakrywana pokrywka oraz system ukrywający worki na odpady nie tylko poprawiają wrażenia wizualne, ale również stoją na straży wysokiego poziomu higieny.

 

Prosty, nowoczesny design

Linia produktów Tork Elevation charakteryzuje się prostym, nowoczesnym designem o lekko zaokrąglonych krawędziach, dzięki czemu rządzenia łatwo utrzymać w czystości. Dodatkowo wymiana worków jest intuicyjnie prosta oraz szybka, co pozwala oszczędzić czas personelu sprzątającego.

Uniwersalne wzornictwo kosza na odpady Tork z łatwością wkomponuje się w wystrój każdej łazienki o niewielkim metrażu, gdzie estetyka jest szczególnie istotna.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.