Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 90,33 zł
Tork

Pojemnik na papier toaletowy Tork mini jumbo 555008 Czarny System T2

Cena:

90,33 zł 111,10 zł brutto
Produkt dostępny
  • Elegancki pojemnik na papier toaletowy marki Tork to idealne rozwiązanie do każdej łazienki o średnim i dużym natężeniu ruchu.
  • Praktyczny hamulec zapobiega luźnemu obracaniu się rolki, co znacznie zwiększa wydajność oraz pozwala ograniczyć koszty związane z zakupem środków higienicznych.
Identyfikator Systemu Tork T2 - Dozowniki / Papier toaletowy w roli Mini Jumbo
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 27,5 x 34,5 x 13,2 cm
Kolor Czarny

Pasujące wkłady

Eleganckie rozwiązanie do każdej toalety

Czarny pojemnik na papier toaletowy znanej marki Tork to eleganckie rozwiązanie do każdej toalety. Linia Elevation charakteryzuje się nowoczesnym oraz praktycznym designem o zaokrąglonych powierzchniach, które zapadają w pamięci gości.

Obudowa dozownika Tork została wykonana z wytrzymałego oraz odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa ABS, dzięki czemu pojemnik będzie służył bez komplikacji przez wiele lat. Dodatkowo produkt posiada półprzeźroczyste okienko, które ułatwia kontrolę ilości papieru.

Produkt został zaprojektowany z myślą o wysokim komforcie gości łazienki oraz wysokiej wydajności

Wykorzystano więc w nim hamulec, który ogranicza luźne obracanie rolki, co zmniejsza zużycie i minimalizuje koszty. Pojemnik wyposażony został również w ząbki z włókna szklanego, które ułatwiają odrywanie kolejnych odcinków papieru toaletowego.

Duża pojemność dozownika Tork umożliwia rzadszą wymianę wkładów, co pozwala ograniczyć czas potrzebny na obsługę. Dodatkowo wymiana wkładów jest prosta oraz intuicyjna, co przyspiesza cały proces.

Nowoczesnym designie idealnie pasuje do każdego rodzaju wnętrza

Produkt może pomieścić w sobie jednocześnie dwie rolki papieru - jedną nową oraz drugą kończącą się, która jest zużywana w całości.

Pojemnik na papier toaletowy Tork o nowoczesnym designie idealnie pasuje do każdego rodzaju wnętrza. Jego wykorzystanie zaleca się przede wszystkim w łazienkach o średnim i wysokim natężeniu ruchu, gdzie gościom nie powinno zabraknąć papieru.

Marek

Pięć gwiazdek

Doskonała jakość za tę cenę

Adam

Wysoka jakość, idealne kiedy chcesz oszczędzić

Po zdaniu sobie sprawy z tego, ile wydaję na papier toaletowy kupując w supermarketach, zacząłem szukać alternatyw. Tak znalazłem rolki mini jumbo, które dają 5 razy więcej papieru za mniejszą cenę w moim supermarkecie.

Natychmiast zacząłem rozglądać się za uchwytem lub dozownikiem mini jumbo, i znalazłem ten, bo był wysoko na listach, dobrze oceniany przez użytkowników prywatnych i biura. Wiedziałem, że działa i jest przyzwoitej jakości.

Jest bardzo łatwy w instalacji dzięki dołączonemu szablonowi do wiercenia, śrubom i kołkom. Wbudowana poziomica jest również bardzo przydatna.

Sugeruję zakup oryginalnych mini-jumbo rolek Tork, zgodnie z zaleceniem, ponieważ środek rolek Tork jest znacznie mniejszy niż standardowe mini-rolki Jumbo. Ja teraz używam innych mini jumbo rolek i niby działają, ale nie tak łatwo wyciągnąć papier. Dlatego teraz wiem, że następnym razem kupię rolki Tork, ponieważ są one również lepsze jakościowo.

Polecam, jeśli masz ograniczony budżet i chcesz zaoszczędzić na papierze toaletowym.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

5
2 opinie klientów
100%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.