Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 74,96 zł
Tork

Papier toaletowy uniwersalny Mini Jumbo Tork 120161 Naturalny 12szt. 1 warstwa 240m System T2

Cena:

74,96 zł 92,20 zł brutto
Produkt dostępny
  • Biały, estetyczny papier toaletowy do zastosowania w łazienkach o średnim i dużym natężeniu ruchu marki Tork, znanej z wysokiej klasy środków higienicznych.
  • Produkt jest w pełni wydajny, co pozwala znacznie ograniczyć koszty związane z zakupem środków toaletowych.
Identyfikator Systemu Tork T2 - Dozowniki / Papier toaletowy w roli Mini Jumbo
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość szt. w opakowaniu 1200 odc
Ilość opakowań w kartonie 12
Jakość Universal
Materiał Makulatura
Wymiary szer x dł odcinka: 9,4 x 14 cm
Długość rolki 240 m
Kolor Szary

Pasujące dozowniki

Jedna rolka papieru toaletowego Tork Mini Jumbo gwarantuje znacznie większą pojemność oraz wydajność niż rolki o klasycznych wymiarach dostępne na rynku

Papier toaletowy marki Tork został wykonany z jednej warstwy wytrzymałej makulatury dobrego gatunku. Charakteryzuje się wysoką chłonnością oraz spełnia podstawowe potrzeby gości łazienki.

Produkt jest świetnym wyborem wszędzie tam, gdzie potrzebny jest dobrej jakości papier toaletowy w przystępnej cenie, która zachęca do zakupu. Estetyczna biel oraz chłonność to podstawowe cechy, które wpływają na komfort użytkowania.

Papier toaletowy Tork jest w pełni kompatybilny z dozownikami firmy Tork w systemie T2

Dozowniki są dostępne w uniwersalnych wersjach kolorystycznych, z których każdy wybierze odpowiedni odcień do wystroju łazienki. Urządzenia są proste oraz intuicyjne w obsłudze, a wymiana rolek zajmuje kilka sekund, co znacznie ogranicza czas potrzebny na obsługę.

Produkt marki Tork jest bardzo wydajny, dzięki czemu sprawdzi się w łazienkach o średnim i dużym natężeniu ruchu, takich jak lotniska, hale widowiskowe lub szpitale. Pojemne rolki gwarantują, że gościom łazienki nigdy nie zabraknie papieru, co znacznie podnosi ich zadowolenie z użytkowania łazienki.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.