Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 14,63 zł
Tork

Dozownik do woreczków sanitarnych Tork 566000 Biały System B5

Cena:

14,63 zł 18,00 zł brutto
Produkt dostępny
  • Elegancki dozownik do woreczków sanitarnych w białym kolorze to dyskretny oraz niezwykle praktyczny dodatek do każdej łazienki.
  • Dozownik cenionej marki Tork został wykonany z wytrzymałego tworzywa ABS, dzięki czemu będzie służył przez wiele lat w niezmienionej formie.
Materiał ABS
Ilość opakowań w kartonie 8
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 14 x 10 x 3,6 cm
Kolor Biały

Woreczki do kompletu

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Nowoczesne oraz uniwersalne wzornictwo

Efektowny dozownik do woreczków sanitarnych znanej na całym świecie marki Tork to idealny wybór do łazienek, gdzie szczególnie istotny jest wysoki poziom higieny oraz komfort gości.

Dozowniki z linii Tork Elevation charakteryzują się nowoczesnym oraz uniwersalnym wzornictwem, które zapada w pamięć wszystkich gości łazienki. Tradycyjny biały kolor sprawia, że produkt idealnie wkomponuje się w wystrój każdego pomieszczenia.

Urządzenie łatwo utrzymać w czystości

Produkt jest niewielki, dzięki czemu nie zajmuje wiele miejsca nawet w łazienkach o bardzo małej powierzchni. Lekko zaokrąglone krawędzie oraz prosty design sprawiają, że urządzenie łatwo utrzymać w czystości.

Dozownik do woreczków sanitarnych umożliwia pozbycie się odpadków w higieniczny, dyskretny oraz poręczny sposób. Nie powinno więc go zabraknąć w żadnej łazience.

Produkt jest chętnie wykorzystywany w łazienkach, gdzie wyjątkowo ważna jest opinia gości

Z powodzeniem znajdzie więc zastosowanie w łazienkach biurowych, galeriach handlowych, na lotniskach, w hotelach i apartamentach, a także strefach VIP.

Dozownik do woreczków sanitarnych jest łatwy w montażu oraz w późniejszej wymianie wkładów, co znacznie ogranicza czas potrzebny na jego obsługę.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.