Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 183,09 zł
Tork

Podajnik na papier Tork toaletowy Mini Jumbo 460006 Stal nierdzewna System T2

Produkt niedostępny
  • Dozownik na papier toaletowy marki Tork wykonany ze stali nierdzewnej to elegancki i funkcjonalny dodatek do łazienki o średnim lub dużym natężeniu ruchu.
  • Produkt zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu sprawdzi się nawet w pomieszczeniach o małym metrażu.
Identyfikator Systemu Tork T2 - Dozowniki / Papier toaletowy w roli Mini Jumbo
Materiał Stal nierdzewna
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Image Design
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 25,4 x 35,5 x 13,3 cm
Kolor Srebrny/czarny

Pasujące wkłady

Wykonany z tworzywa sztucznego i stali nierdzewnej

Elegancki podajnik na papier toaletowy marki Tork wykonany został z tworzywa sztucznego i stali nierdzewnej, pokrytej specjalną powłoką minimalizującą nieestetyczny efekt odcisków palców i drobnych zarysowań.

Produkt charakteryzuje się wysoką trwałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu będzie służył w niezmienionej postaci przez wiele lat.

Minimalizacja ilości produkowanych odpadów

Dozownik posiada funkcję zapasowej rolki, dzięki czemu mamy pewność, że papier zostanie wykorzystany w całości oraz nigdy nie zabraknie go gościom łazienki. Dodatkowo pozwala to zminimalizować ilość produkowanych odpadów.

Dozownik został wyposażony w specjalny hamulec, który zapobiega luźnemu obracaniu rolki oraz nadmiernemu zużyciu. Dzięki temu pozwala znacznie zwiększyć wydajność oraz ograniczyć koszty związane z zakupem środków higienicznych.

Prostym designem o ponadczasowym wzornictwie

Linia Image Design marki Tork charakteryzuje się prostym designem o ponadczasowym wzornictwie. Dozowniki idealnie współgrają z wystrojem każdej łazienki oraz sprawdzają się w luksusowych przestrzeniach, gdzie wysoka jakość wykonania jest szczególnie istotna.

Dozownik na rolki papieru toaletowego Tork Mini Jumbo jest pojemny, jednak nie zajmuje wiele miejsca w kabinie toalety. Może więc być wykorzystywany nawet w bardzo ciasnych, niewielkich łazienkach.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.