Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 105,98 zł
Tork

Papier toaletowy Mini Jumbo Tork 110163 Biały 12szt. 1 warstwa 240m System T2

Cena:

105,98 zł 130,35 zł brutto
Produkt dostępny
  • Wyjątkowo wydajny papier toaletowy w klasycznym białym kolorze pochodzący od znanej na całym świecie marki Tork.
  • Jedna mini rolka wystarcza na zdecydowanie dłużej niż tradycyjne odpowiedniki innych marek.
Identyfikator Systemu Tork T2 - Dozowniki / Papier toaletowy w roli Mini Jumbo
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość szt. w opakowaniu 1200 odc
Ilość opakowań w kartonie 12
Jakość Advanced
Materiał Makulatura
Wymiary szer x dł odcinka: 9,4 x 14 cm
Długość rolki 240 m
Kolor Biały

Pasujące dozowniki

Jedna rolka papieru jest zdecydowanie bardziej wydajna niż tradycyjne rolki innych marek

Papier toaletowy Tork Mini Jumbo to idealne rozwiązanie do toalet, gdzie liczy się wysoki komfort obsługi gości łazienki, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów.

Papier toaletowy Tork został wykonany z wytrzymałej oraz chłonnej makulatury, dzięki czemu spełnia swoją podstawową funkcję w każdej łazience.

Miękki i przyjemny w dotyku

Produkt został wyprodukowany z miękkiej oraz przyjemnej w dotyku makulatury, która nie wywołuje podrażnień skóry. Może więc być stosowany nawet w łazienkach przeznaczonych dla małych dzieci.

Produkt jest wydajny oraz ekonomiczny, co pozwala ograniczyć koszty związane z zakupem środków higienicznych. Dodatkowo pojemne rolki nie wymagają częstej wymiany, dzięki czemu gościom łazienki nigdy nie zabraknie papieru toaletowego.

Papier toaletowy Tork jest w pełni kompatybilny z systemem dozowników Tork T2

Wykorzystanie dozowników znacznie podnosi poziom higieny oraz minimalizuje ryzyko powstawania krzyżowych zakażeń bakteryjnych. Dodatkowo papier jest chroniony przed zabrudzeniem lub zamoczeniem.

Pojemne rolki to idealne rozwiązanie do toalet o średnim lub dużym natężeniu ruchu w biurach, na lotniskach, salach widowiskowych, w szpitalach oraz placówkach medycznych i użytku publicznego.

Ania

Bardzo kompaktowe rolki

Bardzo kompaktowe rolki, oferują dużo papieru i zajmują mało miejsca, dzięki czemu idealnie pasują do średnich dozowników papieru.
Jest to biały papier dwuwarstwowy, odporny i dobrze wchłaniający się.
Ogólnie rzecz biorąc jest bardzo dobry.

Konrad

Skuteczny i więcej papieru

Jest to bardziej skuteczny papier toaletowy, ponieważ ma znacznie więcej papieru niż inne podobne rolki, dzięki czemu starcza na dłużej i jest tańszy.
Daję 5 gwiazdek, ponieważ ma 2 warstwy i rolki są bardzo długie, idealne do miejsca, w którym porusza się wiele osób, w barze mojego szwagra idą świetnie, są również idealne do biur itp. Mają fenomenalny stosunek ceny do jakości, polecam.

Dominik

Jakość

Jest to papier o jakości znacznie przewyższającej to, co zwykle znajduje się w miejscach o dużym natężeniu ruchu ludzi, o bardzo dobrym wyglądzie i bardzo miły w dotyku.
Tekstura i gęstość papieru są również bardzo dobre, z doskonałą wydajnością, co przekłada się na oszczędności, ponieważ starcza na dłużej.
Zostały one specjalnie zaprojektowane dla dozownika Tork T2, modelu, którego używamy w biurze od lat. Jesteśmy bardzo zadowoloneni z produktów Tork.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

5
3 opinie klientów
100%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.