Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 94,39 zł
Premium
Tork

Papier toaletowy Tork miękki Mini Jumbo 110253 Biały 12szt. 2 warstwy 170m System T2

Cena:

94,39 zł 116,10 zł brutto
Produkt dostępny
  • Tłoczony papier toaletowy cenionej marki Tork z motywem niebieskiego liścia doda elegancji każdej łazience sprawiając, że zyska ona uznanie wśród odwiedzających gości.
  • Biały papier jest bardzo miękki oraz delikatny dla wrażliwej skóry okolic intymnych. Wysoka wydajność ogranicza ilość odpadów oraz zmniejsza koszty eksploatacji łazienki.
Identyfikator Systemu Tork T2 - Dozowniki / Papier toaletowy w roli Mini Jumbo
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 850 odc
Ilość opakowań w kartonie 12
Jakość Premium
Materiał Makulatura
Wymiary szer x dł odcinka: 9,7 x 14 cm
Długość rolki 170 m
Kolor Biały

Pasujące dozowniki

System Tork Mini Jumbo

Charakteryzuje się zdecydowanie wydajniejszymi oraz bardziej pojemnymi rolkami w porównaniu do papieru o standardowych wymiarach. Dzięki temu wystarcza na dłużej oraz zmniejsza potrzebę częstej obsługi łazienki i wymiany wkładów.

Papier posiada ozdobne tłoczenia w formie liścia, dzięki czemu nie tylko wydaje się grubszy i bardziej atrakcyjny, ale dodaje również łazience o średnim i wysokim natężeniu ruchu wiele elegancji i luksusu. Goście z pewnością to docenią.

Papier toaletowy Tork posiada 2 wytrzymałe warstwy z makulatury najwyższej jakości

Dzięki temu charakteryzuje go duża wytrzymałość oraz ekonomika użytkowania.

Produkt gwarantuje najwyższą klasę miękkości oraz brak pylenia, co zwiększa komfort użytkowania przez gości odwiedzających łazienkę.

Papier Tork Mini Jumbo jest kompatybilny z dozownikami Tork w systemie T2

Dozowniki dostępne są w trzech uniwersalnych kolorach oraz dwóch kształtach, co pozwoli dopasować ich wymiary oraz design do każdej łazienki. Są proste oraz intuicyjne w obsłudze, a wymiana rolek zajmuje kilka sekund.

Oryginalne opakowania Tork Easy Handling™ uwzględnia wszystkie potrzeby obsługi, gwarantując łatwe przenoszenie, otwieranie oraz utylizację.

Jarek

Dobry papier do profesjonalnego użytku

Należy go stosować z dozownikami zgodnymi z T2 i jest przeznaczony przede wszystkim do użytku w biurach i toaletach publicznych.
Papier toaletowy jest doskonałej jakości, jest miękki, nie drażni i ma dobrą chłonność. Ma nadrukowany motyw liścia na papierze przez co wygląda bardzo ładnie.

Mariola

Doskonała jakość

Używamy go w rodzinie od kilku dni i jesteśmy zachwyceni, zdecydowanie najlepszy papier toaletowy, jaki do tej pory próbowałam.
Chłonność i doskonała miękkość sprawiają, że te rolki maxi są idealnymi towarzyszami do tych mniej szlachetnych, ale bardziej niezbędnych zastosowań :)

Edek

dobra jakość doskonała do sali ze średnią frekwencją

Doskonała jakość i bardzo praktyczny w miejscach o średniej frekwencji. Rozsądna cena. Bardzo praktyczne, ponieważ pozwala uniknąć zakupu dużych ilości.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

4.3
3 opinie klientów
33%
67%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.