Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 71,71 zł
Tork

Papier toaletowy Mini Jumbo Tork 120280 Biały 12szt. 2 warstwy 170m System T2

Cena:

71,71 zł 88,20 zł brutto
Produkt dostępny
  • Dwuwarstwowy papier toaletowy Tork Mini Jumbo to gwarancja zadowolenia wszystkich użytkowników łazienki.
  • Papier jest wytrzymały na rozerwanie, a także miły i miękki w dotyku, dzięki czemu nie podrażnia delikatnej skóry okolic intymnych.
Identyfikator Systemu Tork T2 - Dozowniki / Papier toaletowy w roli Mini Jumbo
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 850 odc
Ilość opakowań w kartonie 12
Jakość Advanced
Materiał Makulatura
Wymiary szer x dł odcinka: 9,4 x 20 cm
Długość rolki 170 m
Kolor Biały

Pasujące dozowniki

Papier toaletowy Tork w pojemnej, dużej rolce gwarantuje znacznie większą wydajność niż rolki konkurencyjnych marek dostępne na rynku

Papier toaletowy marki Tork to idealny wybór dla wszystkich, którzy poszukują wydajnego oraz bardzo eleganckiego papieru do łazienek o średnim lub dużym natężeniu ruchu.

Produkt został wykonany z dwóch wytrzymałych warstw makulatury dobrej jakości. Innowacyjna technologia łączenia warstw za pomocą kleju tłoczonego w ozdobny dekor liścia zapobiega irytującemu rozdwajaniu się w trakcie użytkowania. Elegancki motyw tłoczonego, szarego liścia poprawia wizerunek każdej łazienki, wpływając na zadowolenie gości.

Papier toaletowy Tork Mini Jumbo jest kompatybilny z systemem dozowników Tork T2

Urządzenia dostępne są w trzech klasycznych wariantach kolorystycznych oraz różnych kształtach, dzięki czemu łatwo dopasować je do wymiarów łazienki. Obsługa dozowników jest łatwa oraz intuicyjna, co znacznie skraca czas potrzebny na wymianę rolek. Prosty oraz elegancki design ułatwia zachowanie dozowników w czystości.

Papier toaletowy Tork sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebny jest produkt wysokiej jakości za przystępną, atrakcyjną cenę. Dzięki temu jest chętnie wykorzystywany w łazienkach o średnim i dużym natężeniu ruchu.

Filip

Bardzo dobry

Testujemy już dłużssy czas, okazał się bardzo dobry!
Wystarczająco miękki, chłonny i odporny na rozdarcia

Hubert

bardzo przyjemny papier toaletowy

Jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku

Zosia

Dobry papier toaletowy

to naprawdę niezły papier, odcinki są bardzo ładne i papier jest wytrzymały

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

5
3 opinie klientów
100%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.