Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 317,36 zł
Tork

Dozownik do mydła i dezynfekcji w pianie Tork z sensorem Intuition™ 460009 Stal nierdzewna System S4

Produkt niedostępny
  • Dozownik do mydła i dezynfekcji w pianie marki Tork wykonany ze stali nierdzewnej to elegancki dodatek do łazienek o podniesionym standardzie.
  • Bezdotykowa obsługa to świetny sposób na podniesienie poziomu higieny oraz zwiększenie zadowolenia gości łazienki.
Identyfikator Systemu Tork S4 - Dozowniki / Mydła w pianie
Materiał Stal nierdzewna
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Image Design
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 27,8 x 11,6 x 13 cm
Kolor Srebrny/czarny

Pasujące wkłady:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Komfortowe rozwiązanie do łazienek o dużym i średnim natężeniu ruchu

Dozownik do mydła i dezynfekcji w pianie znanego producenta środków i akcesoriów higienicznych - marki Tork to komfortowe rozwiązanie do łazienek o dużym i średnim natężeniu ruchu, gdzie jakość obsługi gości jest wyjątkowo istotna.

Odporność i nowoczesny design

Produkt został wykonany z wytrzymałej oraz odpornej na uszkodzenia mechaniczne stali nierdzewnej, dzięki czemu będzie służył przez wiele lat bez usterek i zarysowań. Dodatkowo jego powierzchnia pokryta jest specjalną powłoką, zapobiegająca powstawaniu nieestetycznych odcisków palców.

Nowoczesny oraz praktyczny design, a także możliwość bezdotykowego pobierania mydła w piance sprawiają, że dozownik z pewnością zapadanie w pamięci gości. System bezdotykowego dozowania to również sprawdzony sposób na podniesienie poziomu higieny oraz ograniczenie ryzyka powstawania krzyżowych zakażeń bateryjnych.

Dozownik z sensorem Intuition™

Dozownik z sensorem Intuition™ zasilany jest czterema bateriami alkalicznymi typu LR14 dedykowanymi urządzeniom o dużym poborze mocy. W razie wyczerpania zaleca się wymianę wszystkich baterii jednocześnie.

Produkt wyposażony został w wygodny wskaźnik LED, który informuje personel sprzątający o ilości pozostałego wkładu, dzięki czemu gościom łazienki nigdy nie zabraknie mydła w pianie . Obsługa urządzenia jest prosta i intuicyjna, co ułatwia korzystanie nawet dzieciom i osobom starszym.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.