Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 110,69 zł
Tork

Dozownik do ręczników w składce wielopanelowej nablatowy Tork Xpress® 552200 Biały System H2

Produkt niedostępny
  • Elegancki dozownik stojący do ręczników w składce wielopanelowej znanej marki Tork.
  • Niewielki dozownik sprawdzi się wszędzie tam, gdzie montaż urządzeń ściennych staje się niemożliwy.
Identyfikator Systemu Tork H2 - Dozowniki / Ręczniki w składce wielopanelowej Xpress®
Materiał ABS
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 21,8 x 32,3 x 11,6 cm
Kolor Biały

Powiązane wkłady

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Nowoczesny design

Elegancki dozownik marki Tork Xpress z linii Elevation o nowoczesnym designie to wyjątkowo estetyczne oraz higieniczne rozwiązanie do niewielkich łazienek, gdzie montaż dozowników ściennych nie jest możliwy. Dozownik stojący to idealna alternatywa dla luźnej sterty ręczników narażonych na zanieczyszczenia i zamoczenie.

Ograniczenie zużycia oraz większa wydajność

Niewielki dozownik umożliwia pobieranie pojedynczych odcinków ręczników, co ogranicza ich zużycie oraz zwiększa wydajność. Na osuszenie rąk w pełni wystarcza już jeden odcinek, dzięki czemu minimalizujemy koszty oraz ilość powstających odpadów.

Każdy z gości ma kontakt jedynie z pobieranym odcinkiem papieru, co ogranicza ryzyko powstawania krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Wykonanie z wysokiej jakości tworzywa sztucznego

Nablatowy dozownik Tork Xpress został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego z prostym, wysuwanym systemem uzupełniania wkładów. Chroni to ręczniki przed zamoczeniem oraz ułatwia pracę personelu sprzątającego.

Wysoka jakość obsługi

Dozownik idealnie sprawdzi się w niewielkich, ciasnych łazienkach, które wymagają zapewnienia wysokiej jakości obsługi gości, a także podwyższonego komfortu użytkowania pomieszczenia. Niecodzienne rozwiązanie z pewnością przyciągnie uwagę osób odwiedzających łazienkę.

Ze względu na niewielki rozmiar oraz elegancki wygląd, dozownik z powodzeniem może być wykorzystywany do użytku biurowego lub domowego, gdzie będzie stanowił elegancką oraz praktyczną ozdobę.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.