Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 141,63 zł
Premium
Tork

Bardzo miękki ręcznik Multifold w składce wielopanelowej Tork Xpress® 100297 Biały 2100szt. 2 warstwy System H2

Cena:

141,63 zł 174,20 zł brutto
Produkt dostępny
  • Ręcznik Multifold w składce wielopanelowej Tork Xpress® wykonany został z delikatnej celulozy, która jest miękka w dotyku i nie podrażnia skóry dłoni.
  • Ręczniki papierowe wykonane są w innowacyjnej technologii QuickDry™, dzięki czemu charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością oraz właściwościami absorbującymi wodę, co redukuje ich zużycie.
Identyfikator Systemu Tork H2 - Dozowniki / Ręczniki w składce wielopanelowej Xpress®
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 100
Ilość opakowań w kartonie 21
Jakość Premium
Materiał Celuloza
Długość rolki szer x dł odcinka: 21 x 34 cm
Kolor Biały

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Ręczniki wyróżniają się na tle podobnych produktów swoim dużym rozmiarem

Dzięki temu na dokładne wytarcie rąk wystarcza zaledwie jeden listek. Świetnie sprawdzą się w łazienkach o średnim natężeniu ruchu, np. w biurach, restauracjach, placówkach medycznych lub innych miejscach publicznych.

Dzięki dwóm chłonnym warstwom i tłoczonemu wzorowi w kształcie liścia, ręczniki papierowe dodadzą elegancji każdej łazience oraz podniosą komfort jej użytkowania przez gości.

Opakowanie zawiera aż 21 bind po 100 listków, dzięki czemu powinno wystarczyć na ponad 2000 osuszeń rąk

Ręcznik Multifold w składce wielopanelowej Tork Xpress® są kompatybilne z dozownikami Tork Xpress® do ręczników w składce wielopanelowej systemu H2. Dozowniki są w pełni bezdotykowe, dzięki czemu znacznie podnoszą poziom higieny w łazience oraz zwiększają wydajność produktu, dozując odcinek po odcinku. Dodatkowo nie zajmują zbyt wiele miejsca w łazience.

System opakowań Tork Easy Handling™ ułatwia wygodne przenoszenie i otwieranie kartonu, a także późniejszą jego utylizację. Produkt wykonany jest z materiałów przyjaznych dla środowiska.

eryk

Ładne miękkie ręczniki

Bardzo miękkie i bardzo dobrze wchłaniają. Nasi goście uwielbiają te ręczniki w toaletach.

Elena

Ręczniki papierowe Tork

Jestem mile zaskoczona, pierwsze naprawdę przydatne ręczniki.

Tomek

bardzo dobra jakość

Zamówiłem te jednorazowe ręczniki do pojemnika Tork . Jeden ręcznik wystarczy do wysuszenia dłoni, a następnie można szybko wyczyścić zlew. Ładne i miękkie. Myślę też, że oszczędzam, ponieważ nie muszę codziennie prać ręczników po gościach.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

4.7
3 opinie klientów
67%
33%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.