Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 244,11 zł
Tork

Tork pojemnik na ręczniki Multifold Xpress® 460004 Stal nierdzewna System H2

Produkt niedostępny
  • Pojemnik na ręczniki papierowe o klasycznym wzornictwie, który sprawdzi się w każdej łazience o średnim lub dużym natężeniu ruchu.
  • Ślady zarysowań oraz palców nie są widoczne, dzięki specjalnej technologii marki Tork. Produkt zawsze więc prezentuje się estetycznie.
Identyfikator Systemu Tork H2 - Dozowniki / Ręczniki w składce wielopanelowej Xpress®
Materiał Stal nierdzewna
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Image Design
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 46,8 x 31,7 x 10,1 cm
Kolor Srebrny/czarny

Pasujące wkłady

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Pojemnik na ręczniki z wytrzymałej stali nierdzewnej

Pojemnik na ręczniki z wytrzymałej stali nierdzewnej znanej marki Tork, która od lat produkuje środki oraz akcesoria higieniczne biorąc pod uwagę wszystkie potrzeby swoich klientów.

Możliwość dozowania ręczników odcinek po odcinku znacznie ogranicza zużycie, co ogranicza zużycie związane z zakupem środków higienicznych. Dodatkowo każda osoba ma kontakt jedynie z pobieranym odcinkiem, co podnosi poziom higieny oraz zapobiega powstawaniu krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Pojemność i kompaktowość

Dozownik Tork w systemie H2 jest pojemny oraz kompaktowy, dzięki czemu nie zajmuje wiele miejsca nawet w niewielkich, ciasnych łazienkach. Elegancki odcień stali nierdzewnej gwarantuje uznanie wśród wszystkich gości.

Aluminiowa powierzchnia pojemnika została poddana procesowi utleniania anodowego, dzięki czemu wszelkie zarysowania oraz ślady palców nie są widoczne.

Otwieranie i wymiana wkładów

Boczne otwieranie wraz z automatycznym hamulcem znacznie ułatwia wymianę wkładów, a obsługa jest prosta i intuicyjna. Mechanizm otwiera pokrywę do połowy, a dalej otwiera się po jej pociągnięciu. Dodatkowo prosty design eliminuje problem osadzania się kurzu w trudno dostępnych miejscach. Produkt nie sprawia więc żadnych problemów w utrzymywaniu czystości.

Zgrabny oraz subtelny dozownik idealnie sprawdzi się w łazienkach o średnim lub dużym natężeniu ruchu, gdzie z pewnością nie zawiedzie oczekiwań gości.

Hubert

Szybka dostawa i dobry produkt

Zamówienie dotarło szybko, wszystko zgadza się z opisem, pojemnik był łatwy w montażu i dobrze wygląda.

Sonia

Prosty i elegancki

Podajnik na ręczniki wygląda bardzo dobrze, jest prosty i elegancki. Mamy dwa dozowniki ręczników Tork w naszych biurowych toaletach i jesteśmy bardzo zadowoleni.

wieslaw

top

wyglada i dziala super, ale musisz wiedziec, ze reczniki innych firm do niego nie pasuja, jestes zwiazany z torkiem;))

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

5
3 opinie klientów
100%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.