Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 123,74 zł
Tork

Dozownik do papieru toaletowego jumbo Tork 554008 Czarny System T1

Produkt niedostępny
  • Pojemny dozownik do papieru toaletowego marki Tork w eleganckim, czarnym kolorze.
  • Produkt ogranicza zużycie papieru oraz dba o wysoki komfort gości odwiedzających łazienkę.
Identyfikator Systemu Tork T1 - Dozowniki / Papier toaletowy w roli Jumbo
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 36,0 x 43,7 x 13,3 cm
Kolor Czarny

Pasujące wkłady

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Solidny oraz wydajny dozownik do papieru toaletowego Tork Jumbo

Dozownik został wykonany z wytrzymałego oraz odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa sztucznego. Przeźroczysta część obudowy pozwala kontrolować ilość pozostałego papieru toaletowego, co znacznie ułatwia pracę personelu sprzątającego.

Produkt został wyposażony w hamulec zapobiegający niekontrolowanemu obracaniu się rolki i marnotrawieniu papieru. Inteligentny system pozwala natomiast zużyć papier w całości. Rozwiązania te znacznie zwiększają wydajność papieru oraz ograniczają koszty związane z jego zakupem.

Wykorzystanie dozowników znacznie podnosi poziom higieny

Dozowniki Tork idealnie sprawdzą się w łazienkach o wysokim natężeniu ruchu, gdzie stoją na straży wysokiego poziomu higieny. Duża pojemność pojemników sprawia, że gościom łazienki nigdy nie brakuje papieru toaletowego, co przekłada się na ich komfort i zadowolenie.

Elegancki design

Linia produktów Tork Elevation charakteryzuje się praktycznym oraz nowoczesnym designem o zaokrąglonych krawędziach, dzięki czemu dozowniki łatwo utrzymać w czystości. Klasyczny wygląd natomiast pasuje do każdej łazienki.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.