Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 82,65 zł
Tork

Pokrywka do kosza na odpady 50l Tork 205638 1szt. System B1

Produkt niedostępny
  • Estetyczna oraz elegancka pokrywka z wytrzymałego tworzywa ABS kompatybilna z koszem na odpady Tork Elevation o pojemności 50 litrów.
  • Cichy system zamykania zwiększa komfort użytkowania łazienki, a także znacznie podnosi poziom higieny.
Materiał ABS
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł: 1,3 x 30,7 x 24,1 cm
Kolor Czarny

Kosz do kompletu

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Produkt podnosi poziom higieny oraz zwiększa zadowolenie gości

Elegancka pokrywka z połyskiem to funkcjonalne rozwiązanie do czarnych koszy na odpady z linii Tork Elevation o pojemności 50 litrów. Produkt znacznie podnosi poziom higieny oraz zwiększa zadowolenie gości z wizyty w łazience.

Cichy oraz płynnie działający system zamykania dodatkowo potęguje pozytywne wrażenia osób odwiedzających łazienkę.

Pokrywka do kosza na odpady wykonana została w wytrzymałego tworzywa ABS, dzięki czemu bez problemów będzie służyła przez wiele lat. Dodatkowo gładka powierzchnia znacznie ułatwia zachowanie produktu w czystości oraz usuwaniu kurzu

Dodatek Tork Elevation to niezbędny element

Dodatek do koszy na śmieci Tork Elevation to niezbędny element, kiedy szczególnie ważny jest wysoki poziom higieny, a także pełen komfort i zadowolenie gości odwiedzających regularnie łazienkę.

Produkty z linii Tork Elevation charakteryzują się nowoczesnym, prostym designem o lekko zaokrąglonych krawędziach, który zapada w pamięć gości oraz jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Wymiana wkładów oraz utrzymanie produktów w czystości nie sprawia żadnych trudności, co ogranicza czas potrzebny na obsługę personelu sprzątającego. Dzięki temu linia jest lubiana oraz chętnie wybierana przez klientów z całego świata.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.