Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 1 183,20 zł
Tork

Wieszak na płaszcz Tork 460014

Produkt niedostępny
  • Wieszak na płaszcz lub torebkę marki Tork to niezbędne wyposażenie każdej łazienki, w której szczególnie istotny jest komfort gości.
  • Wieszak pasuje do linii produktów Tork Image Design.
Materiał Stal nierdzewna
Ilość szt. w opakowaniu 12 x 10 op
Ilość opakowań w kartonie 120
Linia Image Design
Wymiary wys x szer x gł: 5,5 x 3 x 3,5 cm
Kolor Srebrny/czarny

Inne produkty do kompletu

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wieszak na płaszcz ze stali nierdzewnej

Specjalna powłoka zapobiega powstawaniu widocznych odcisków palców oraz drobnych zarysowań.
Nowoczesne wzornictwo, harmonijne linie oraz gładka powierzchnia sprawiają, że wieszak idealnie wkomponuje się w każdy wystrój łazienki. Dodatkowo produkt zwiększa wygodę korzystania z łazienki, a także dba o higienę rzeczy osobistych podczas pobytu w toalecie, takich jak płaszcz lub torebka.

Łatwy i estetyczny montaż bez widocznych śrub nie zajmuje wiele czasu oraz poradzi z nim sobie nawet laik.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.