Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 9,59 zł
Premium
Tork

Papier toaletowy w rolce konwencjonalnej ekstra miękki Tork 110405 Biały 4 warstwy 19,1m System T4

Produkt niedostępny
  • 4-warstwowy extra mocny papier toaletowy marki Tork w konwencjonalnej rolce do łazienek o małym i średnim natężeniu ruchu.
  • Papier toaletowy Tork jest gruby oraz chłonny, co znacznie zwiększa komfort użytkowania i wydajność.
Identyfikator Systemu Tork T4 - Dozowniki / Papier toaletowy w rolce konwencjonalnej
Ilość warstw Cztery warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 153 odc
Ilość opakowań w kartonie 7 op x 6 szt
Jakość Premium
Materiał Celuloza
Wymiary szer x dł odcinka: 9,7 x 12,5 cm
Długość rolki 19,1 m
Kolor Biały

Pasujące dozowniki:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Papier toaletowy sprawdzi się w niewielkich łazienkach hotelowych lub biurowych, dając gościom komfort porównywalny do domowego

Elegancki, biały papier marki Tork poprawi wizerunek każdej łazienki, wpływając na zadowolenie gości. 4-warstwowa formuła z miękkiej i przyjemnej w dotyku celulozy jest delikatna dla skóry oraz nie powoduje podrażnień.

Warstwy połączone są za pomocą innowacyjnej technologii z wykorzystaniem niewielkiej ilości kleju w formie tłoczonych piórek, co zapobiega rozdwajaniu się. Elegancki wygląd zwiększa uznanie wśród gości. Celuloza znacznie wpływa na miękkość oraz wytrzymałość produktu, co zauważalnie zwiększa komfort użytkowania, a także wydajność produktu.

Papier toaletowy Tork Premium jest kompatybilny z systemem dozowników T4 w uniwersalnym czarnym lub białym kolorze

Niewielkie dozowniki bez problemu można dopasować do wystroju łazienki. Prosty, wygodny design ułatwia czyszczenie i wymianę rolek, co generuje duże oszczędności czasu dla personelu sprzątającego. System dozowników ułatwia wygodne pobieranie odcinków zgodnych z potrzebami użytkownika, co ogranicza zbędne wydatki na niewykorzystany papier.

Charakterystyczny dla marki Tork system Tork Easy Handling™ zapewnia łatwe przenoszenie, otwieranie i utylizację odpadów.

Wiesiek

Dobra grubość, stosunek jakości do ceny

Bardzo dobry papier, gruby, dodatkowo dostarczany na czas

adam

miękki

Bardzo miękki, polecam :)

Karina

Super papier toaletowy

Bardzo dobry papier. Jak dotąd mój ulubiony.
Obsługa klienta bardzo dobra i odpowiedziała natychmiast.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

4.7
3 opinie klientów
67%
33%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.