Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 103,66 zł
Premium
Tork

Papier toaletowy w składce ekstramiękki Tork 114276 Biały 7560szt. 2 warstwy System T3

Cena:

103,66 zł 127,50 zł brutto
Produkt dostępny
  • Papier toaletowy w składce znanej marki Tork to wyjątkowo unikalne rozwiązanie do łazienek o średnim natężeniu ruchu, gdzie elegancja jest szczególnie istotna.
  • Produkt jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku, dzięki czemu nie podrażnia delikatnej skóry oraz zwiększa komfort użytkowania przez gości łazienki.
Identyfikator Systemu Tork T3 - Dozowniki / Papier toaletowy w składce Bulk
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 252 odc
Ilość opakowań w kartonie 30
Jakość Premium
Materiał Celuloza
Wymiary szer x dł odcinka: 11,0 x 19 cm
Kolor Biały

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Dozowanie odcinek po odcinku jest znacznie bardziej higieniczne niż w przypadku papieru toaletowego w rolce

Innowacyjny papier toaletowy w składce to rzadkość na rynku produktów higienicznych. Tymczasem okazuje się, że takie rozwiązanie znacznie zwiększa wydajność, a jednocześnie podnosi zadowolenie gości. 

Papier składa się z dwóch warstw celulozy i makulatury. Celuloza zwiększa miękkość oraz wytrzymałość produktu, natomiast dobrej jakości makulatura zwiększa jego chłonność. Warstwy nie rozdwajają się, dzięki innowacyjnej technologii z wykorzystaniem niewielkiej ilości kleju w formie tłoczonych listków. Papier jest bardzo miękki i przyjazny dla skóry. Zwiększa komfort użytkowania oraz świetnie sprawdza się w łazienkach dla dzieci.

Dozowniki papietu są niewielkie, więc nie zajmują wiele miejsca nawet w niewielkich i ciasnych łazienkach

Papier toaletowy w składce Tork współpracuje z systemem dozowników Tork T3. Są one dostępne w białej oraz czarnej wersji kolorystycznej, dzięki czemu świetnie wkomponują się w wystrój każdej łazienki.

Dozowniki zostały zaprojektowane tak, aby ich obsługa była szybka oraz instynktowna. Dzięki temu wymiana wkładu zajmuje jedynie kilka sekund, co oszczędza czas personelu sprzątającego.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.