Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 133,13 zł
Tork

Papier toaletowy Mid-size Tork 127540 Biały 27szt. 1 warstwa 135m System T6

Produkt niedostępny
  • Papier toaletowy cenionej marki Tork w dużej, wydajnej rolce wystarczającej na zdecydowanie dłużej niż odpowiedniki innych marek.
  • Papier spełnia podstawowe wymagania gości łazienki oraz ogranicza koszty związane z zakupem środków higienicznych.
Identyfikator Systemu Tork T6 - Dozowniki / Papier toaletowy z automatyczną zmianą rolek
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość opakowań w kartonie 27
Jakość Universal
Materiał Makulatura
Wymiary szer: 9,9 cm
Długość rolki 135 m
Kolor Biały

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Papier toaletowy Tork stanowi oszczędne rozwiązanie w łazienkach o średnim i dużym natężeniu ruchu

Idealnie się sprawdzi w takich miejscach jak lotniska, galerie handlowe, placówki medyczne lub duże biura. Spełnia wszystkie podstawowe potrzeby funkcjonalne i estetyczne, dzięki czemu każdy z gości łazienki będzie usatysfakcjonowany.

Estetyczny, biały papier toaletowy Tork został wykonany z jednej warstwy makulatury dobrej jakości, która zapewnia doskonałą chłonność produktu. Wydajne, kompaktowe rolki średniej wielkości odpowiadają pojemności blisko 4-5 standardowym rolkom papieru toaletowego. Dzięki temu można mieć pewność, że produkt wystarczy na zdecydowanie dłużej.

Papier toaletowy Tork pasuje do dozowników z automatycznym systemem zmiany rolek Tork Universal (T6)

Każda rolka posiada ochronną banderolę z krótką i czytelną instrukcją, jak uzupełnić produkt w wygodnych oraz łatwych w obsłudze dozownikach. Dodatkowo dozowniki te sprawiają, że gościom nigdy nie zabraknie papieru, co znacznie podnosi ich zadowolenie z użytkowania łazienki.

Wizytówką marki Tork jest opakowanie Tork Easy Handling™, które ułatwia personelowi sprzątającemu przenoszenie i otwieranie paczek bez użycia nożyczek lub noża, co znacznie ogranicza czas potrzebny na wymianę rolek.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.