Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 98,86 zł
Tork

Dozownik do papieru toaletowego z automatyczną zmianą rolek Tork 557508 Czarny System T6

Produkt niedostępny
  • Dozownik do papieru toaletowego z systemem automatycznej zmiany rolek marki Tork to rozwiązanie, dzięki któremu gościom łazienki nie zabraknie nigdy podstawowego środka higienicznego.
  • Produkt, mimo dużej pojemności, ma niewielkie wymiary, dzięki czemu sprawdzi się w łazienkach o małym metrażu.
Identyfikator Systemu Tork T6 - Dozowniki / Papier toaletowy z automatyczną zmianą rolek
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 4
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 34,4 x 18,4 x 14,0 cm
Kolor Czarny

Pasujące wkłady

Nowoczesny oraz praktyczny designem

Linia produktów Tork Elevation charakteryzuje się nowoczesnym oraz praktycznym designem z lekko zaokrąglonymi krawędziami, dzięki czemu urządzenia pasują do każdego wystroju łazienki. Dozowniki wykonane są z wytrzymałego tworzywa ABS, odpornego na uszkodzenia mechaniczne.

Przeźroczysta część obudowy dodatkowo ułatwia personelowi sprzątającemu kontrolę pozostałych wkładów z papierem toaletowym. Wymiana poszczególnych rolek jest mało skomplikowana i szybka, co pozwala zaoszczędzić wiele czasu.

Automatyczna wymiana rolek

Dozownik do papieru toaletowego z automatyczną zmianą rolek to idealny wybór do łazienek o średnim i dużym natężeniu ruchu, gdzie wyjątkowo istotna jest satysfakcja oraz komfort gości.

System automatycznej wymiany rolek gwarantuje ciągły dostęp do papieru toaletowego. Podczas zamiany puste gilzy pozostają wewnątrz dozownika, dzięki czemu wnętrze kabiny toalety zachowanie jest w czystości.

Ograniczenie kosztów związane z zakupem środków higienicznych

Dozowniki marki Tork zwiększają wydajność papieru toaletowego, co pozwala ograniczyć koszty związane z zakupem środków higienicznych. Wewnątrz dozownika można pomieścić nawet sześć razy więcej papieru, niż znajduje się na dwóch standardowych rolkach.

Wykorzystanie w toalecie dozowników marki Tork to skuteczna metoda na ochronę papieru przed zamoczeniem i zanieczyszczeniem. Dodatkowo urządzenia te znacznie podnoszą poziom higieny oraz zapobiegają powstawaniu krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.