Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 142,40 zł
Tork

Tork T6 Papier toaletowy Mid-size 127530 Biały 27szt. 2 warstwy 100m System T6

Cena:

142,40 zł 175,15 zł brutto
Produkt dostępny
  • Papier toaletowy cenionej marki Tork w technologii Advanced wyróżnia się wysoką jakością, miękkością oraz komfortem użytkowania. Jest miękki oraz nie podrażnia skóry.
  • Produkt został stworzony z dwóch warstw wysokogatunkowej celulozy oraz makulatury połączonych niewielką ilością kleju w formie tłoczonego, eleganckiego liścia.
Identyfikator Systemu Tork T6 - Dozowniki / Papier toaletowy z automatyczną zmianą rolek
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość opakowań w kartonie 27
Jakość Advanced
Materiał Makulatura
Wymiary szer: 9,9 cm
Długość rolki 100 m
Kolor Biały

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Dzięki kompaktowym rolkom o średniej wielkości produkt jest 4-5-krotnie bardziej wydajny niż standardowe rolki papieru toaletowego

Oznacza to rzadszą konieczność wymiany w łazienkach o średnim lub dużym natężeniu ruchu. Papier jest gruby oraz wydajny, a jednocześnie nie zacina się w dedykowanych dozownikach, dzięki czemu nie sprawia problemu w aplikacji.

Tłoczony wzór w formie szarych listków dodaje elegancji oraz poczucia luksusu każdej łazience. Można być pewnym, że zrobi dobre wrażenie na gościach.

 

Papier posiada europejski certyfikat EU Ecolabel, co potwierdza jego pozytywny wpływ na środowisko naturalne

Miękki oraz mocny papier toaletowy jest kompatybilny z dozownikami Tork Advanced w systemie T6 z automatyczną zmianą rolek. Dozowniki są w pełni higieniczne oraz nie zajmują wiele miejsca w niewielkich kabinach toaletowych. Dostępne w dwóch uniwersalnych kolorach: czarnym oraz białym.

W opakowaniu znajduje się aż 27 wydajnych rolek, dzięki czemu wystarczą na zdecydowanie dłużej, gwarantując ciągłą dostępność dla gości toalety. Kartony w technologii Tork Easy Handling™ łatwo przenosić, otwierać oraz montować w dozowniku bez użycia noża lub nożyczek, co ułatwia pracę obsługi.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.