Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 71,83 zł
Tork

Papier toaletowy konwencjonalny Tork 110767 Biały 64szt. 2 warstwy 30m System T4

Produkt niedostępny
  • Papier toaletowy w konwencjonalnej rolce marki Tork to idealny wybór do łazienek o małym natężeniu ruchu.
  • Produkt jest wytrzymały oraz chłonny, co pozwala na ekonomiczne użytkowanie i ograniczenie kosztów.
Identyfikator Systemu Tork T4 - Dozowniki / Papier toaletowy w rolce konwencjonalnej
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 250 odc
Ilość opakowań w kartonie 64
Jakość Advanced
Wymiary szer x dł odcinka: 9,4 x 10,3 cm
Długość rolki 30 m
Kolor Biały

Pasujące dozowniki:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Papier toaletowy marki Tork w konwencjonalnej rolce został wykonany z dwóch warstw wytrzymałej makulatury.

Produkt jest miękki i przyjemny w dotyku, dzięki czemu nie wywołuje podrażnień skóry.

Dwie warstwy makulatury połączone są za pomocą specjalnego tłoczenia, które sprawia, że produkt nie rozdwaja się i wydaje się grubszy. Dodatkowo papier toaletowy marki Tork odznacza się wysoką chłonnością, co ogranicza zużycie oraz pozwala zminimalizować koszty związane z zakupem środków higienicznych.

Papier toaletowy w konwencjonalnej rolce sprawdzi się w łazienkach o małym natężeniu ruchu, gdzie wysoka jakość i komfort gości oraz cena są tak samo istotne.

Produkt idealnie współpracuje z dozownikami Tork w tradycyjnym systemie toaletowym T4

Produkt idealnie współpracuje z dozownikami Tork w tradycyjnym systemie toaletowym T4. Wykorzystanie dozowników znacznie podnosi poziom higieny oraz zapobiega powstawaniu krzyżowych zakażeń bakteryjnych. Urządzenia dodatkowo ograniczają zużycie papieru toaletowego, ponieważ każdy z gości łazienki pobiera dokładnie tyle odcinków, ile potrzebuje.

Papier toaletowy marki Tork sprawdzi się w łazienkach w pokojach hotelowych, niewielkich biurach, butikach, sklepach, małych zakładach pracy oraz w przestrzeni domowej.

Produkt posiada europejski certyfikat EU Ecolabel, który potwierdza jego pozytywny wpływ na środowisko naturalne. W opakowaniu znajdują się 64 rolki papieru toaletowego o konwencjonalnych wymiarach.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.