Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 12,64 zł
Premium
Tork

Papier toaletowy do dozownika z automatyczną zmianą rolek miękki Tork 110316 Biały 3 warstwy 29,5m System T4

Produkt niedostępny
  • Gruby i wytrzymały papier toaletowy marki Tork do dozowników z automatyczną zmianą rolek.
  • Produkt jest miękki i przyjemny w dotyku, dzięki czemu nie podrażnia delikatnej skóry okolic intymnych.
Identyfikator Systemu Tork T4 - Dozowniki / Papier toaletowy w rolce konwencjonalnej
Ilość warstw Trzy warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 250 odc
Ilość opakowań w kartonie 72
Jakość Premium
Materiał Celuloza
Wymiary szer x dł odcinka: 9,4 x 12 cm
Długość rolki 29,5 m
Kolor Biały

Pasujące dozowniki:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wykonany z trzech grubych warstw celulozy

Papier toaletowy marki Tork został wykonany z trzech grubych warstw celulozy, dzięki czemu jest wytrzymały i nie rozrywa się nawet podczas zamoczenia.

Elegancki papier w białym kolorze jest miękki i przyjemny w dotyku oraz nie wywołuje podrażnień skóry, dlatego z pewnością podniesie komfort użytkowników, a także zwiększy zadowolenie gości łazienki.

Zwiększenie wydajności produktu

Poszczególne warstwy połączone są za pomocą estetycznego tłoczenia, dzięki któremu papier wydaje się jeszcze grubszy. Rozwiązanie to zapobiega rozdwajaniu się warstw i irytacji gości łazienki.

3-warstwowa struktura papieru toaletowego Tork pozwala na zwiększenie wydajności produktu. Dzięki temu gościom łazienki nigdy nie brakuje papieru, a koszty zakupu środków higienicznych nie są tak wysokie, jak dotychczas.

Wykorzystanie dozowników znacznie podnosi poziom higieny

Papier toaletowy Tork w jakości Premium dedykowany jest dozownikom Tork z automatyczną zmianą rolek w systemie T4. Wykorzystanie dozowników znacznie podnosi poziom higieny oraz chroni produkt przed zamoczeniem lub zabrudzeniem.

Wygodne opakowanie Tork Easy Handling™ ułatwia przenoszenie papieru przez personel sprzątający, a także otwieranie paczek i ich późniejszą utylizację.

Papier toaletowy Tork przeznaczony jest do łazienek o małym natężeniu ruchu, gdzie zadowolenie gości oraz ich komfort są bardzo istotne. Produkt gwarantuje przyjemne odczucia, podobne do toalety domowej.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.