Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 43,90 zł
Tork

Miękki papier toaletowy w rolce konwencjonalnej Tork 110782 Biały 30szt. 3 warstwy 30m System T4

Produkt niedostępny
  • Biały, miękki papier toaletowy w konwencjonalnej rolce marki Tork to sprawdzone rozwiązanie do łazienek o małym natężeniu ruchu.
  • Eleganckie tłoczenie zwiększa uznanie wśród gości łazienki oraz sprawia, że papier wydaje się jeszcze grubszy.
Identyfikator Systemu Tork T4 - Dozowniki / Papier toaletowy w rolce konwencjonalnej
Ilość warstw Trzy warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 250 odc
Ilość opakowań w kartonie 30
Jakość Advanced
Wymiary szer x dł odcinka: 9,4 x 12,5 cm
Długość rolki 30 m
Kolor Biały

Pasujące dozowniki:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wysoka jakość, duża chłonność i wydajność 

Trzywarstwowy papier toaletowy marki Tork został wykonany z wysokiej jakości makulatury, która gwarantuje mu dużą chłonność i wydajność. Poszczególne warstwy połączone są za pomocą eleganckiego tłoczenia, które nie tylko dobrze się prezentuje, ale również zapobiega ich rozdwajaniu.
Produkt jest miękki i przyjemny w dotyku, dzięki czemu nie wywołuje podrażnień skóry podczas użytkowania.

Papier toaletowy Tork posiada certyfikat EU Ecolabel

Papier toaletowy Tork stanowi wygodne połączenie wraz z podwójnymi dozownikami Tork w systemie T4. Wykorzystanie dozowników znacznie podnosi poziom higieny oraz zapobiega nadmiernemu zużyciu produktu.
Produkt idealnie sprawdzi się w łazienkach o małym natężeniu ruchu, np. w pokojach hotelowych, niewielkich biurach lub gabinetach lekarskich, gdzie gwarantuje zapewnienie komfortu porównywalnego do domowego.
Papier toaletowy Tork posiada certyfikat EU Ecolabel, który potwierdza jego pozytywny wpływ na środowisko naturalne.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.