Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 75,65 zł
Tork

Dozownik do papieru toaletowego mini w roli Tork SmartOne® 681008 Czarny System T9

Produkt niedostępny
  • Elegancki dozownik do papieru toaletowego mini w roli Tork SmartOne® to sprawdzone rozwiązanie do łazienek o małym lub średnim natężeniu ruchu.
  • Wykorzystanie dozownika pozwala ograniczyć zużycie papieru toaletowego.
Identyfikator Systemu Tork T9 - Dozowniki / Papier toaletowy centralnie dozowanego SmartOne Mini
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 21,9 x 21,9 x 15,6 cm
Kolor Czarny

Wkłady pasujące do dozownika:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Higieniczny dozownik do papieru toaletowego mini w roli Tork SmartOne®

Pojemny dozownik na papier toaletowy umożliwia jego dozowanie odcinek po odcinku, co znacznie podnosi poziom higieny oraz minimalizuje ryzyko powstawania krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Wykorzystanie dozownika zwiększa wydajność papieru toaletowego

Wykorzystanie dozownika pozwala zredukować zużycie papieru toaletowego nawet o 40% w porównaniu z klasycznymi dozownikami na papier w rolkach, co pozwala ograniczyć koszty.
Niższe zużycie papieru zmniejsza również ryzyko, że zabraknie go gościom łazienki oraz ogranicza konieczność częstej wymiany wkładów.

Elegancki design

Produkty z linii Tork Elevation charakteryzują się nowoczesnym i praktycznym wzornictwem o lekko zaokrąglonych krawędziach, co ułatwia utrzymanie ich w czystości. Klasyczny czarny dozownik pasuje niemalże do każdego wnętrza łazienki o niskim lub średnim natężeniu ruchu.
Dozowniki zostały wykonane z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa sztucznego, a metalowy zamek z kluczykiem zabezpiecza urządzenia przed kradzieżą papieru toaletowego.

Łatwa obsługa

Obsługa dozownika jest prosta i intuicyjna, a wymiana wkładów nie zajmuje wiele czasu, dzięki czemu personel sprzątający może skupić się na ważniejszych obowiązkach.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.