Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 155,57 zł
Tork

Dozownik do ręczników i czyściw centralnie dozowanych Tork Reflex™ 473190 Biały System M4

Produkt niedostępny
  • Dozownik marki Tork do ręczników centralnie dozowanych to higieniczne rozwiązanie do łazienek i zakładów, gdzie istotne jest zachowanie czystości.
  • Produkt został wykonany z wytrzymałego tworzywa, dzięki czemu sprawdza się nawet w trudnych warunkach eksploatacji.
Identyfikator Systemu Tork M4 - Dozowniki / Ręczniki/ Czyściwa centralnego dozowania Reflex
Materiał Plastik
Ilość szt. w opakowaniu 1
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Performance
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 33,1 x 25,5 x 23,9 cm
Kolor Biały

Wykonany z wytrzymałego materiału

Dozownik do ręczników centralnie dozowanych marki Tork wykonany jest z wytrzymałego oraz odpornego na uszkodzenia mechaniczne materiału, dzięki czemu będzie służył w niezmienionym stanie przez długie lata.

Produkt został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wysokiego poziomu higieny w każdej łazience. Każdy użytkownik ma kontakt jedynie z pobieranym odcinkiem ręcznika, co minimalizuje ryzyko powstawania krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Ograniczenie zużycia 0 37%

Dozowanie ręczników po jednym odcinku ogranicza zużycie nawet o 37% w porównaniu z tradycyjnymi dozownikami z centralnym systemem dozowania, co pozwala ograniczyć koszty związane z zakupem środków higienicznych.

Dozownik marki Tork jest praktycznym urządzeniem w wielu zakładach pracy. Specjalna obrotowa dysza sprawia, że ręczniki można pobierać z dowolnej strony urządzenia, co znacznie ułatwia wykonywanie codziennych czynności.

Prostota i intuicja w obsłudze

Dedykowane dozownikom do ręczników centralnie dozowanych wkłady ze wskaźnikiem zużycia gwarantują, że użytkownikom nigdy nie zabraknie ręczników papierowych.

Obsługa urządzenia jest prosta i intuicyjna, dzięki czemu wymiana wkładów nie zajmuje zbyt wiele czasu. Dodatkowo zdejmowana pokrywa dozownika ułatwia zachowanie czystości oraz zabezpiecza wkłady przed zabrudzeniem.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.