Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 115,34 zł
Tork

Dozownik do papieru toaletowego Twin Mini w roli Tork SmartOne® 682000 Biały System T9

Cena:

115,34 zł 141,87 zł brutto
Produkt dostępny
  • Podwójny dozownik do papieru toaletowego marki Tork w roli SmartOne® to idealne rozwiązanie do łazienek o dużym natężeniu ruchu.
  • Dozownik pozwala zwiększyć poziom higieny w łazience oraz ograniczyć zużycie papieru nawet o 40%.
Identyfikator Systemu Tork T9 - Dozowniki / Papier toaletowy centralnie dozowanego SmartOne Mini
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 22,1 x 39,8 x 15,6 cm
Kolor Biały

Wkłady pasujące do dozownika:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wydajny dozownik do papieru toaletowego Twin Mini w roli Tork SmartOne®

Pojemny, podwójny dozownik do papieru toaletowego sprawia, że gościom łazienki nigdy nie brakuje podstawowych środków higienicznych.
Dozowanie papieru po jednym odcinku pozwala ograniczyć jego zużycie nawet o 40% w porównaniu z klasycznymi dozownikami do papieru w rolkach.

Dozownik pozwala znacznie podnieść poziom higieny w łazience

Dozowanie pojedynczych odcinków papieru to sprawdzony sposób na podniesienie poziomu higieny w łazienkach o dużym natężeniu ruchu.
Każdy użytkownik ma kontakt jedynie z pobieranym odcinkiem papieru, co pozwala zminimalizować ryzyko powstawania krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Nowoczesny design


Dozowniki z linii Tork Elevation charakteryzują się nowoczesnym oraz praktycznym designem o zaokrąglonych krawędziach, dzięki czemu łatwo utrzymać je w czystości. Nowoczesny dozownik do papieru w uniwersalnym, białym kolorze pasuje niemalże do każdego wystroju łazienki.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.