Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 123,46 zł
Polecany
Tork

Tork ZZ Ręcznik w składce 290163 Biały 3750szt. 2 warstwy System H3

Cena:

123,46 zł 151,85 zł brutto
Produkt dostępny
  • Ręczniki papierowe do rąk w składce ZZ Tork Advanced to idealne rozwiązanie dla firm i placówek medycznych, które przykładają dużą uwagę do komfortu swoich gości.
  • Dwuwarstwowe białe ręczniki w składce są wytrzymałe oraz chłonne, co ogranicza ich zużycie. Dodatkowo pielęgnują skórę, nie powodując przykrych podrażnień.
Identyfikator Systemu Tork H3 - Dozowniki / Ręczniki w składce ZZ i składce C
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 250
Ilość opakowań w kartonie 15
Jakość Advanced
Materiał Celuloza + makulatura
Wymiary szer x dł odcinka: 24,8 x 23 cm
Kolor Biały

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Ręczniki w składce ZZ są bardzo miękkie oraz delikatne, a także wydajne w codziennym użytkowaniu

Ręczniki Tork Advanced to optymalny wybór dla firm, które cenią sobie wysoką jakość produktów, przy jednoczesnej przystępnej cenie. 

Elegancka oraz czysta łazienka jest wizytówką każdej firmy. Z dwuwarstwowymi ręcznikami Tork z tłoczonym motywem liści, sygnowanym nowoczesnym logo Tork możesz być pewien, że wszyscy goście docenią walory estetyczne i wysoki komfort użytkowania łazienki.

Jasne oznaczenia i prosta wymiana sprawi, że personel sprzątający bez problemu wybierze właściwy wkład z szerokiego asortymentu ręczników. Dodatkowo system Tork Easy Handling™ ułatwi przenoszenie i otwieranie oraz utylizację odpadów.

Ręczniki w składce ZZ są kompatybilne z dozownikami marki Tork w systemie H3

Możliwość dozowania po jednym ręczniku sprawia, że produkt jest nie tylko bardziej higieniczny, ale również wydajniejszy, co minimalizuje ilość odpadów, odciążając jednocześnie obsługę łazienki. Dozowniki dostępne są w uniwersalnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu świetnie wkomponują się w wystrój każdej łazienki.

Ręczniki dopuszczone są do kontaktu z żywnością, dzięki czemu bez obaw można je stosować w lokalach gastronomicznych o różnym profilu działalności. Dzięki higienicznemu dozowaniu po jednym ręczniku, produkty marki Tork sprawdzą się również w wielu placówkach medycznych.

Piotr

Miękkie ręczniki

Ręczniki są miękkie i dobrze osuszają. Dobra jakość.
W przeszłości korzystałem z niższej jakości ręczników konkurencyjnych, te spełniają moje oczekiwania.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

5
1 opinia klienta
100%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.