Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 138,09 zł
Tork

Czyściwo papierowe Tork do trudnych zabrudzeń przemysłowych 130080 Niebieskie 1szt. 3 warstwy 255m System W1

Produkt niedostępny
  • Wyjątkowo mocne oraz chłonne czyściwo papierowe Tork do wykorzystania w zakładach przemysłowych lub warsztatach samochodowych, ale także lokalach gastronomicznych.
  • Czyściwo umożliwia szybkie czyszczenie nawet bardzo zabrudzonych rąk i powierzchni, a także chroni skórę przed wysoką temperaturą oraz opiłkami metalu.
Identyfikator Systemu Tork W1 - Dozowniki / Czyściwa w rolach
Ilość warstw Trzy warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 750
Ilość opakowań w kartonie 1
Materiał Celuloza
Wymiary szer x dł odcinka: 36,9 cm x 34 cm
Długość rolki 255 m
Kolor Niebieski

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Czyściwo Tork sprawdzi się w warsztatach przemysłowych i samochodowych oraz w firmach zajmujących się konserwacją maszyn

Ekstramocne czyściwo Tork wykonane jest aż z trzech warstw celulozy z użyciem innowacyjnej techniki TAD polegającej na trwałym klejeniu warstw, dzięki czemu nie ulegają one rozklejaniu podczas użytkowania, a czyściwo jest elastyczne i miękkie.

Z kolei technologia QuickDry sprawia, że czyściwo do mocnych zabrudzeń Tork jest zdecydowanie bardziej wytrzymałe i chłonne od konkurencyjnych produktów. Wykorzystanie tych technologii znacznie zwiększa wydajność ręczników, istotnie wpływając na koszty zaopatrzenia.

Czyściwo do trudnych zabrudzeń Tork daje wiele możliwości wykorzystania

W połączeniu z całym zestawem W1 w skład którego wchodzą również stojaki podłogowe oraz dozowniki ścienne sprawia, że będzie łatwe w użyciu podczas prac o różnorodnym charakterze. Dozowniki umożliwiają bardzo łatwą wymianę rolek, a specjalne ząbki z włókna szklanego usprawniają proces urywania kolejnych odcinków czyściwa.

To najbardziej wytrzymała pozycja pośród ręczników papierowych firmy Tork. Przeznaczone jest do zadań specjalnych, wymagających niezawodnej trwałości oraz absorpcji wilgoci i brudu, a nawet oleju.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.