Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 485,24 zł
Tork

Stojak podłogowy na czyściwa Tork 652000 Biało turkusowy System W1

Produkt niedostępny
  • Mobilny stojak podłogowy na czyściwo papierowe lub włókninowe marki Tork to wygodny dodatek zwiększający komfort i bezpieczeństwo pracy.
  • Produkt jest bardzo pojemny, co pozwala na wiele godzin pracy bez konieczności wymieniania wkładów.
Identyfikator Systemu Tork W1 - Dozowniki / Czyściwa w rolach
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Performance
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 100,6 x 64,6 x 53,0 cm
Kolor Biało turkusowy

Pasujące wkłady

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wykonany z wysokogatunkowego metalu i tworzywa sztucznego

Przenośny stojak podłogowy na czyściwo marki Tork w estetycznym, turkusowym kolorze został wykonany z wysokogatunkowego metalu i tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Produkt został wyposażony w dwa niewielkie kółka, które ułatwiają przesuwanie stojaka oraz umieszczanie go w zasięgu ręki podczas wykonywanych czynności.

Większy komfort wykonywanych czynności

Stojak podłogowy firmy Tork jest duży i pojemny, dzięki czemu została ograniczona konieczność częstej wymiany wkładów papierowych lub włókninowych. Zakładanie nowych rolek z czyściwem zajmuje jednak niewiele czasu oraz jest intuicyjnie łatwe.

Wykorzystanie w codziennej pracy dozowników na czyściwo nie tylko znacznie zwiększa komfort wykonywanych czynności, ale również chroni ręczniki przed zabrudzeniem. Jest to więc sprawdzony sposób na podniesienie poziomu higieny.

Wygodny i ergonomiczny uchwyt ułatwia przenoszenie stojaka z miejsca na miejsce w zaledwie kilka sekund, a gumowe podkładki oraz stabilna konstrukcja ułatwiają dozowanie czyściwa.

Pobieranie kolejnych odcinków czyściwa jest bardzo łatwe

Produkt posiada ostre oraz niezawodne ostrze wzmocnione włóknem szklanym, dzięki czemu pobieranie kolejnych odcinków czyściwa jest bardzo łatwe. Dodatkowo każdy użytkownik ma kontakt jedynie z pobieranym odcinkiem, co redukuje ryzyko powstawania krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.