Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 485,24 zł
Tork

Stojak podłogowy na czyściwa Tork 652008 Czerwono dymny System W1

Cena:

485,24 zł 596,85 zł brutto
Produkt dostępny
  • Wygodny stojak podłogowy na czyściwo papierowe lub włókninowe w roli to praktyczne rozwiązanie podczas wykonywania codziennych czynności.
  • Produkt został wyposażony w niewielkie kółka, które umożliwiają łatwe przemieszczanie z miejsca na miejsce.
Identyfikator Systemu Tork W1 - Dozowniki / Czyściwa w rolach
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Performance
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 100,6 x 64,6 x 53,0 cm
Kolor Czerwono czarny

Pasujące wkłady

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego i stali

Estetyczny dozownik w eleganckim czarno-czerwonym kolorze marki Tork to wygodny sposób na ułatwienie wykonywania codziennych czynności. Produkt został wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego i stali, które są stabilne i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Stojak podłogowy może pomieścić duże i pojemne rolki czyściwa papierowego lub włókninowego, co ogranicza konieczność częstej wymiany wkładów.

Podniesienie poziomu higieny i bezpieczeństwa pracy

Wykorzystanie dozowników Tork podczas pracy w zakładach przemysłowych i usługowych znacznie zwiększa wydajność czyściwa oraz podnosi poziom higieny i bezpieczeństwo pracy.

Produkt został wyposażony w kółka oraz wygodny uchwyt, które ułatwiają przestawianie dozownika z miejsca na miejsce, aby czyściwo było zawsze pod ręką.

Zwiększona funkcjonalność

Dozownik stojący cenionego producenta posiada ostrze wzmocnione wytrzymałym włóknem szklanym, co umożliwia szybkie oraz precyzyjne dozowanie czyściwa papierowego i włókninowego. Dodatkowo solidna konstrukcja i gumowe podkładki zwiększają stabilność produktu.

W dozownikach stojących marki Tork wykorzystano jednoczęściowe drążki mocujące na rolkę, co umożliwia szybką wymianę wkładów oraz ogranicza czas potrzebny na obsługę. Produkt umożliwia również montaż uchwytu na worki na odpady, co zwiększa funkcjonalność podczas pracy personelu sprzątającego.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.