Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 81,54 zł
Tork

Czyściwo włókninowe Tork 606077, 1-warstwowe, Białe, System W1

Produkt niedostępny
  • Czyściwo włókninowe do zadań specjalnych o uniwersalnym zastosowaniu. Marka Tork to jeden z czołowych producentów wysokiej jakości środków higienicznych.
  • Czyściwo jest miękkie w dotyku i nie podrażnia skóry, a jednocześnie gwarantuje maksymalną chłonność.
Identyfikator Systemu Tork W1 - Dozowniki / Czyściwa w rolach
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość szt. w opakowaniu 1
Ilość opakowań w kartonie 1
Materiał Włóknina
Wymiary 32 cm x 36 cm
Długość rolki 108 m
Kolor Biały

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Czyściwo marki Tork wykonane zostało z jednej warstwy włókniny o elastycznej i wytrzymałej strukturze

Dzięki temu nie rozrywa się nawet w trakcie zamoczenia, co pozwala na większą wydajność produktu, a także oszczędności związane z zakupem środków higienicznych.

Czyściwo Tork świetnie chłonie wodę i oleje, a także idealnie współpracuje z większością rozpuszczalników i detergentów. Może więc być wykorzystywane do celów przemysłowych, a także w warsztatach i serwisach samochodowych lub profesjonalnych myjniach.

Produkt posiada certyfikat dopuszczający go do kontaktu z żywnością. Idealnie sprawdza się więc w gastronomii do wycierania rąk, stołów i blatów, a także narzędzi kuchennych.

Czyściwo włókninowe współpracuje z systemem dozowników Tork W1

Z racji na swoją wydajność i wytrzymałość, duża rola czyściwa Tork jest chętnie wykorzystywana przez personel sprzątający. Sprawdza się do czyszczenia łazienek oraz luster, ponieważ nie pyli i nie pozostawia nieestetycznych śladów.

Zarówno dozowniki ścienne, jak i stojące ułatwiają zachowanie maksimum higieny w miejscu pracy, a także są zawsze pod ręką, zwiększając jej bezpieczeństwo oraz komfort wykonywanych czynności. Wymiana wkładów jest prosta, szybka i intuicyjna, dzięki czemu nie zajmuje wiele czasu.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.