Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 119,11 zł
Tork

Czyściwo papierowe do trudnych zabrudzeń Tork 130060 Białe 1szt. 2 warstwy 340m System W1

Produkt niedostępny
  • Czyściwo papierowe renomowanej marki Tork do usuwania ciężkich zabrudzeń różnorodnego pochodzenia.
  • Produkt jest niezwykle chłonny oraz wytrzymały nawet podczas zamoczenia, co znacznie wpływa na jego wydajność.
Identyfikator Systemu Tork W1 - Dozowniki / Czyściwa w rolach
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 1000
Ilość opakowań w kartonie 1
Materiał Celuloza
Wymiary szer x dł odcinka: 36,9 cm x 34 cm
Długość rolki 340 m
Kolor Biały

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Produkt został wykonany z dwóch warstw celulozy, która nie tylko zwiększa wytrzymałość, ale nadaje również wiele miękkości i delikatności w dotyku

Dzięki innowacyjnej technologii łączenia warstw za pomocą niewielkiej ilości kleju tłoczonego w ozdobny wzór, produkt nie rozdwaja się. Zwiększa to znacznie komfort codziennego użytkowania.

Czyściwo papierowe marki Tork zostało wykonane w technologii QuickDry odpowiedzialnej za wyjątkowo mocną strukturę, odporną na rozdzieranie, a także wysoką chłonność.

Czyściwo papierowe wysokiej jakości to świetna alternatywa dla bawełnianych szmat lub czyściwa włókninowego wykorzystywanego w myjniach i warsztatach samochodowych, a także zakładach przemysłowych.

Wysoka chłonność produktu sprawia, że bez problemu usuniemy nim plamy z wody lub oleju silnikowego

Taka wielozadaniowość to cecha na wagę złota w wielu warsztatach usługowych. Produkt został także dopuszczony do kontaktu z żywnością przez należne instytuty badawcze. Dzięki temu jest chętnie wykorzystywany w branży gastronomicznej do osuszania rąk oraz czyszczenia powierzchni i sprzętów kuchennych.

Czyściwo papierowe Tork jest w pełni kompatybilne z systemem dozowników Tork W1. Do wyboru mamy łatwe oraz wygodne w obsłudze dozowniki ścienne lub stojące, które znacznie podnoszą bezpieczeństwo i higienę pracy.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.