Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 384,19 zł
Polecany
Tork

Czyściwo włókninowe do zabrudzeń przemysłowych Tork 520304 Szare 1szt. 1 warstwa 361m System W1

Cena:

384,19 zł 472,55 zł brutto
Produkt dostępny
  • Delikatne czyściwo włókninowe do zabrudzeń przemysłowych Tork sprawdzi się do wycierania rąk oraz powierzchni z różnych materiałów. Ściereczki świetnie chłoną wodę oraz olej.
  • Czyściwo jest odporne na działanie rozpuszczalników i detergentów, nie pozostawia smug oraz nie rysuje powierzchni.
Identyfikator Systemu Tork W1 - Dozowniki / Czyściwa w rolach
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość szt. w opakowaniu 950
Ilość opakowań w kartonie 1
Materiał Włóknina
Wymiary szer x dł odcinka: 43 cm x 38 cm
Długość rolki 361 m
Kolor Szary

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Czyściwo włókninowe Tork stanowi idealną alternatywę dla bawełnianych szmat, które wymagają częstego i uciążliwego prania

Jest miękkie i elastyczne, dzięki czemu bez problemu wytrzemy nim niewielkie przestrzenie oraz elementy. Dodatkowo czyściwo jest wytrzymałe oraz świetnie chłonie wodę, brud i oleje. Estetyczne ściereczki nie zawierają silikonu, dzięki czemu nie pozostawiają śladów na powierzchniach. Może być również stosowane z rozpuszczalnikami i detergentami.

Innowacyjna technologia Tork exelCLEAN® sprawia, że czyściwo ma wyjątkowo chłonną strukturę wewnętrzną, przynoszącą odczuwalnie szybsze oraz bardziej higieniczne rezultaty. Jest to bardzo istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa, ponieważ czyściwo Tork minimalizuje ryzyko zakażenia.

Czyściwo włókninowe Tork jest kompatybilne z systemem stojaków i dozowników W1 gwarantujących wygodę, bezpieczeństwo oraz wydajność

Dobór odpowiednich akcesoriów podłogowych lub ściennych umożliwia dostosowanie zasięgu czyściwa do swoich potrzeb.

Produkt sprawdzi się idealnie w warsztatach samochodowych i ślusarskich, a także w innych przedsiębiorstwach, gdzie wymagane jest częste, efektywne usuwanie zabrudzeń. System opakowania Tork Easy Handling™ sprawi, że czyściwo bez problemu przeniesiemy oraz przygotujemy do użytkowania.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.