Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 220,42 zł
Tork

Dozownik ścienny na czyściwa Tork 652100 Biało turkusowy System W1

Cena:

220,42 zł 271,12 zł brutto
Produkt dostępny
  • Turkusowy dozownik ścienny na czyściwo papierowe lub włókninowe pozwala zaoszczędzić wiele miejsca na podłodze.
  • Produkt umożliwia pobieranie czyściwa nawet jedną ręką, co znacznie ułatwia wykonywanie codziennych czynności.
Identyfikator Systemu Tork W1 - Dozowniki / Czyściwa w rolach
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Performance
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 46,3 x 64,6 x 27,4 cm
Kolor Biało turkusowy

Pasujące wkłady

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wydajny i niezawodny dozownik na czyściwo

Praktyczny dozownik ścienny o dużej pojemności to niezawodny sposób na podniesienie poziomu higieny podczas wykonywania codziennych czynności. Możliwość dozowania czyściwa jedną ręką sprawia, że praca jest nie tylko wygodniejsza, ale również bezpieczniejsza.
Wykorzystanie dozowników na czyściwo znacznie podnosi jego wydajność, co pozwala ograniczyć koszty związane z zakupem środków higienicznych.

Idealne rozwiązanie do pomieszczeń o małym metrażu

Dozownik ścienny na czyściwo to świetna alternatywa dla dozowników stojących, które zajmują znacznie więcej miejsca.

Nowoczesny i wygodny design

Dozownik został wykonany z wytrzymałego oraz odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa sztucznego i metalu. Zęby do odrywania czyściwa wykonano natomiast z trwałego włókna szklanego.
Jednoczęściowy uchwyt ułatwia wymianę wkładów, co pozwala zaoszczędzić wiele czasu na wykonywanie ważniejszych obowiązków.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.